98/5/30
تعداد نظرات:0
13:05
شماره مطلب:139853036441
-A A +A

حضور دانش آموزان در راهیان نور لازم است

 

به گزارش بیست؛ فرزاد نظری مسئول اردوی دانش آموزی اعزامی به یادمان عملیات مرصاد در طرح شهید بهنام محمدیِ استان کرمانشاه، در گفتگو با خبرنگار جهاد رسانه‌ای شهید رهبر مستقر در یادمان عملیات مرصاد، پیرامون شعار امسال راهیان نور گفت: بدون شک ما از اول پیروز بودیم و الان نیز هستیم و این پیروزی ها ارزان به دست نیامده است. سربلندی حال حاضر ما ثمره ی رشادت های مردانی است که هم اکنون نظاره گر اعمال و رفتار ما هستند.

نظری در مورد ارزش فعالیت هایی مانند اردوی راهیان نور برای دانش آموزان گفت: ما باید دانش آموزان را به این مناطق بیاوریم تا با این پیروزی ها و دستاورد های انقلاب اسلامی آشنا شوند، با دستاورد های بسیج، سپاه‌ و ارتش آشنا شوند. در همین عملیات مرصاد دیدیم که چگونه استکبار جهانی با منافقین همدست شدند تا از هر طریقی به انقلاب اسلامی ضربه بزنند و یاحتی آنرا ساقط کنند. ما با مقاومت مردم محلی، سپاه، بسیج و ارتش توانستیم نقشه هایشان را خنثی کنیم.

وی درباره تاثیر راهیان نور بر جامعه ی دانش آموزی، گفت: این اردو هایی که تحت عنوان راهیان نور انجام می شوند عالی است. هم در روحیه بچه ها و هم در شناخت بچه ها نسبت به دفاع مقدس تاثیرگذار خواهد بود. دانش آموزان با آن اقداماتی که ضدانقلاب ها و آمریکایی ها و صدام علیه نظام اسلامی انجام دادند و جنگ هشت ساله را بر کشور تحمیل کردند، آشنا می شوند.

وی افزود: انسجام و وحدت در کشوری که در راس آن ولایت فقیه قرار دارد، حمایت همه جانبه ما از رهبر و شکست دادن استکبار جهانی و آمریکا از پیام های سیاسی اردو های راهیان نور است. یادمان عملیات مرصاد، مرکز فرهنگی و موزه دفاع مقدسِ بسیار خوبی دارد که باعث می شود دانش آموزان با فضای این عملیات به صورت ملموس تری آشنا شوند.

وی در آخر پیرامون لزوم حضور بیش از پیش مردم در اردوهای راهیان نور گفت: از مردم تقاضا دارم که با حضور خود در این مناطق از نزدیک و به صورت محسوس، با فضای جبهه و جنگ و زندگی شهدا آشنا شوند. اقداماتی که علیه این نظام و انقلاب صورت گرفته را ببینند و بیش از پیش پاسدار خون شهدا باشند.

افزودن نظر جدید

انتشار دیدگاه به معنای تایید آن نیست . نظرات توهین آمیز منتشر نمی شود .
Image CAPTCHA
لطفا کاراکترهای تصویر را در کادر بالا وارد نمایید.