98/6/4
تعداد نظرات:0
16:14
شماره مطلب:13986436455
-A A +A
اذعان تمامی تیم ها به سظح بسیار بالی مسابقات نسبت به مسابقات لیگ برتری

مسئول تربیت بدنی سازمان بسیج دانش آموزی: تلاش می کنیم بازوی شایسته ای در امر ورزش برای وزارت آموزش و پرورش باشیم

احسان منافی گفت: سطح مسابقات نسبت به سال های گذشته بسیار بالاست، به اذعان سرمربی و سرپرست های تیم های این مرحله از مسابقات  از مسابقات لیگ برتر کشور بالاتر بوده است.

به گزارش بیست؛ احسان آگاه منافی مسئول تربیت بدنی سازمان بسیج دانش آموزی در رابطه با مسابقات فوتسال دانش آموزی به خبرنگار ما گفت: سومین دوره مسابقات فوتسال جام شهدای دانش آموز حال برگزاری می باشد که هر سال به نام یک شهید مزین می شود که امسال یادواره شهید غواص مهدی مهربان را ارج می نهیم.

وی ادامه داد: بعد از مسابقات شهرستانی که در استانهای کشور برگزار شد قهرمان استان به این مسابقات راه یافت. در مجموع بیست تیم از استانهای مختلف در این مسابقات حضور دارند که در روز جمعه یکم شهریور ماه پذیرش شدند و در روز شنبه و یکشنبه دوم و سوم شهریور مسابقات گروهی مسابقات برگزار شد و امروز دوشنبه مسابقات نیمه نهایی در حال برگزاری است.

منافی اظهار داشت:  فینال مسابقات که فردا برگزار می شود به صورت زنده در شبکه امید پخش خواهد شد و اختتامیه با حضور محمد رضا حیدریان اسطوره فوتسال کشور برگزار میشود.

مسئول تربیت بدنی بسیج دانش آموزی درباره سطح مسابقات نیز اظهار داشت: سطح مسابقات نسبت به سال های گذشته بسیار بالاست، به اذعان سرمربی و سرپرست های تیم های این مرحله از مسابقات  از مسابقات لیگ برتر کشور بالاتر بوده است.

وی افزود: بسیج دانش آموزی این افتخار را دارد که به عنوان اجرا کننده فرمایشات مقام معظم رهبری که فرموده اند دانش آموزان باید تحصیل، تهذیب و ورزش را سرلوحه خود قرار بدهند؛ یاری دهنده وزارت آموزش و پروش باشد. ما توانستیم در امر ورزش این بار را از دوش وزارت آموزش و پرورش برداریم و در فوتسال به صورت تخصصی در حال فعالیت هستیم که همین امر باعث شده تا کیفیت  بسیار بالا رود.

منافی تاکید کرد: تعداد 12 تیم در این مسابقات بسیار سطح بالایی داشتند و این امر باعث شده تا فاصله تیم ها برای راه پیدا کردن به فینال بسیار کم شود. همچنین این موضوع را هم نباید فراموش کنیم که در این مسابقات تقریبا 30 بازیکن لیگ برتری دسته یک حضور دارند که هیجان بازی ها را افزایش داده اند.

وی در آخر گفت: امیدوار هستیم که سال به سال اوضاع مسابقات چه از لحاظ کیفی و چه لحاظ کمی رشد پیدا کند.

افزودن نظر جدید

انتشار دیدگاه به معنای تایید آن نیست . نظرات توهین آمیز منتشر نمی شود .
Image CAPTCHA
لطفا کاراکترهای تصویر را در کادر بالا وارد نمایید.