98/6/4
تعداد نظرات:0
17:36
شماره مطلب:13986436456
-A A +A
معاون هماهنگ کننده سازمان بسیج دانش آموزی:

تلاش داریم در سال های آینده جشنواره ای از مسابقات ورزشی برای پسران و دختران دانش آموز برگزار کنیم/در سال آینده برای متوسطه اول نیز مسابقات ورزشی مختلف برگزار خواهیم کرد

ابراهیم رحیم پور گفت: تلاش داریم در سال آینده مسابقاتی را مخصوص دختران دانش آموز هم اضافه کنیم تا انشاالله در سال های آینده شاهد جشنواره ای از مسابقات دانش آموزی برای دختران و پسران باشیم.

ابراهیم رحیم پور معاون هماهنگ کننده سازمان بسیج دانش آموزی کشور در رابطه با برگزاری سومین دوره مسابقات فوتسال جام شهدای دانش آموز به خبرنگار ببیست گفت: سطح این دوره از مسابقات بسیار بالاست و خوشبتانه توانستیم با مدیریت درست این مسابقات را با نظم و ترتیب خاصی به جلو ببریم. حساسیت این بازی ها نسبت به سال های گذشته بسیار بالا رفته، چرا که تیم حاضر در این مسابقات دارای پتانسیل لیگ برتری هستند.

وی درباره برنامه بسیج دانش آموزی در سال بعد برای بهتر برگزار شدن این مسابقات گفت: امیدواریم با برنامه ریزی های مدون تربیت بدنی سازمان بسیج دانش آموزی کشور و همچنین جلساتی که باید برگزار شود در سال آینده شاهد باشیم تا مسابقات بیشتری در دیگر رشته های ورزشی برگزار کنیم.

رحیم پور افزود: هدف سازمان بسیج دانش آموزی تزریق شور و نشاط در بین دانش آموزان است و به این خاطر تمامی زیر مجموعه های بسیج دانش آموزی را پای کار می آوریم.

وی با اشاره به مسابقات ورزشی پسران تاکید کرد: تلاش داریم در سال آینده مسابقاتی را مخصوص دختران دانش آموز هم اضافه کنیم تا انشاالله در سال های آینده شاهد جشنواره ای از مسابقات دانش آموزی برای دختران و پسران باشیم.

وی در رابطه با برگزاری مسابقات در متوسطه اول نیز گفت: امسال با کمک طرح شهید بهنام محمدی که اجرا کننده آن هم سازمان بسیج دانش آموزی است با برگزاری مسابقات شهرستانی در بعضی از رشته های ورزشی استانهای برتر را انتخاب می کنیم تا در سال آینده شاهد برگزاری مسابقات مختلف برای متوسطه اول نیز باشیم.

افزودن نظر جدید

انتشار دیدگاه به معنای تایید آن نیست . نظرات توهین آمیز منتشر نمی شود .
Image CAPTCHA
لطفا کاراکترهای تصویر را در کادر بالا وارد نمایید.