98/6/25
تعداد نظرات:0
11:05
شماره مطلب:139862536574
-A A +A

شاگردان کولاکوویچ با سیلی کانگوروها غافلگیر شدند

تیم ملی والیبال ایران در آخرین بازی از مرحله نخست مسابقات قهرمانی آسیا،‌ مقابل استرالیا تن به شکست داد.

به گزارش بیست؛ تیم ملی والیبال ایران در آخرین بازی از مرحله نخست مسابقات قهرمانی آسیا که در تهران در حال برگزاری است به مصاف استرالیا رفت و با نتیجه 3 بر یک از این تیم شکست خورد. 

سعید معروف،‌ امیر غفور، میلاد عبادی‌پور،‌ پوریا فیاضی، مسعود غلامی، علی اصغر مجرد و محمدرضا حضرت پور (لیبرو) بازیکنان شروع کننده بازی در این دیدار بودند.

استرالیا بازی را با 2 امتیاز متوالی شروع کرد اما دریافت‌های خوب بازیکنان ایران پاس‌های سعید معروف،‌ باعث شد تا وقت اضافه نخست در امتیاز 8 بر 5 به سود ایران به دست بیاید. استرالیا در ادامه با سرویس‌های خود و اسپک‌های توماس ادگار، فشار زیادی به تیم ایران وارد کرد ولی در پایان دریافت‌های خوب و بازیگردانی معروف، نتیجه 25 بر 22 را برای ایران رقم زد. 

سرویس‌های بازیکنان استرالیا و اشتباهات بازیکنان ایران در ست دوم باعث شد تا وقت استراحت فنی نخست در امتیاز 8 بر 7 برای استرالیا رقم بخورد. استرالیا همچنان از سرویس‌های خود برای فشار آوردن بر تیم ایران بیشترین بهره را می‌برد. دریافت‌های اول به خوبی به دست معروف نرسید و ایران در نهایت 25 بر 23 در ست دوم شکست خورد. 

شرایط تیم ایران در ست سوم هم بهتر از استرالیا نبود. این موضوع را می‌شد از لگدی که سید محمد موسوی به نیمکت ذخیره‌ها زد متوجه شد. سرویس‌های کاملاً هدفدار بازیکنان استرالیا و حملات غیرموثر بازیکنان ایران،‌ نتیجه را 25 بر 21 به سود حریف رقم زد و بازیکنان را عصبی راهی ست چهارم کرد. 

کولاکوویچ در فاصله بین دو ست بیشتر با فیاضی، عبادی‌پور و حضرت‌پور، دریافت کنندگان تیم خود صحبت کرد. ست چهارم با سرویس بدون بازگشت عبادی‌پور شروع شد. استرالیا در ادامه اما بهتر بازی کرد و فشار این تیم با دفاع روی تور خوب،‌ توپگیری داخل میدان، بیشتر هم شد. ایران ست چهارم را 25 بر 21 واگذار کرد. 

سالن 12 هزار نفری آزادی امروز شاهد حضور تماشاگرانی به مراتب بیشتر از روزهای قبل بود. 

تیم‌‌های شرکت کننده در بیستمین دوره مسابقات قهرمانی آسیا،‌روز دوشنبه را استراحت می‌کنند و مرحله دوم مسابقات از روز سه‌شنبه آغاز خواهد شد. 

تیم ایران در این مرحله به مصاف تیم‌های اول و دوم گروه C یعنی چین و هند روبرو خواهد شد.

افزودن نظر جدید

انتشار دیدگاه به معنای تایید آن نیست . نظرات توهین آمیز منتشر نمی شود .
Image CAPTCHA
لطفا کاراکترهای تصویر را در کادر بالا وارد نمایید.