98/6/26
تعداد نظرات:0
10:29
شماره مطلب:139862636580
-A A +A

فرصت مشارکت در پویش «مشق احسان» تا 10 مهر

پویش مشق احسان با هدف تهیه نوشت‌افزار برای دانش‌آموزان مناطق محروم از 23 مرداد آغاز شده است و تا 10 مهر امسال ادامه دارد.

به گزارش بیست؛ پویش مشق احسان برای سال‌جاری، در نمایشگاه ایران نوشت کلید خورد؛ این پویش که با هدف تهیه نوشت‌افزار برای دانش آموزان مناطق محروم آغاز شده است تا 10 مهر امسال ادامه دارد.

محمدحسین فرهادیان مسئول رسانه پویش مشق احسان در این خصوص گفت: با توجه به افزایش قیمت حداقل 3 برابری نوشت‌افزار شاید برخی از دانش‌آموزان مناطق محروم نتوانند لوازم‌التحریر مورد نیاز خود را تهیه کنند و در نتیجه این موضوع موجب بازماندگی از تحصیل این دانش‌آموزان شود.

وی با بیان اینکه این پویش با دو هدف برگزار می‌شود که هدف اول برآورده کردن نیازهای دانش‌آموزان نیازمند است، افزود: هدف دوم تهیه نوشت‌افزار ایرانی است که هم رفع محرومیت می‌کند و هم ریشه محرومیت که بیکاری است و با عدم حمایت از تولید ملی ایجاد می‌شود را می‌خشکاند.

فرهادیان با تاکید بر اینکه تمام نوشت‌افزار تهیه‌ شده دارای المان‌های ایرانی خواهند بود، گفت: ستاد اجرایی فرمان امام(ره) تهیه 250 هزار بسته لوازم‌التحریر را متقبل شده است.

وی به راه‌های کمک مردم در این پویش اشاره کرد و افزود: تمام دفاتر پست میزبان مردم هستند و افراد می‌توانند لوازم‌التحریر خود را در اختیار پست قرار دهند و کافیست که به پرسنل این اداره عنوان کنند که این لوازم‌التحریر برای اجرای طرح «مشق احسان» است، ضمن اینکه مردم می‌توانند از طریق درگاه #15*4030* کمک‌های مالی خود را برای مشق احسان ارائه دهند.

فرهادیان از بسته‌بندی اجناس پویش مشق احسان در مصلای تهران خبر داد و گفت: مردم می‌توانند به صورت داوطلبانه در بسته‌بندی این اجناس کمک کنند، ضمن اینکه گروه‌های جهادی بسیج حضور پررنگی در بسته‌بندی و توزیع نوشت‌افزار برعهده دارند.

وی تصریح کرد: گروه‌های جهادی، نهادها و خیریه‌ها می‌توانند به پویش مشق احسان بپیوندند و در این راستا به هر اندازه‌ای که این گروه‌ها بسته تهیه کرده باشند، دو برابر آن را ما در اختیار آنها قرار می‌دهیم تا توسط همان خیریه یا نهادها در اختیار نیازمندانی که می‌شناسند، قرار دهند.

افزودن نظر جدید

انتشار دیدگاه به معنای تایید آن نیست . نظرات توهین آمیز منتشر نمی شود .
Image CAPTCHA
لطفا کاراکترهای تصویر را در کادر بالا وارد نمایید.