98/7/15
تعداد نظرات:0
11:00
شماره مطلب:139871536723
-A A +A

گلایه خیرین از تغییر نام و کاربری برخی از مدارس خیّرساز

مدیرعامل جامعه خیرین مدرسه‌ساز کشور گفت: تغییر نام و کاربری برخی از مدارس خیرساز که در چند منطقه صورت گرفته باعث ناراحتی خیرین شده است که درخواست پیگیری آن را داریم.

به گزارش بیست؛ ناصر قفلی رئیس جامعه خیرین مدرسه‌ساز کشور با قدردانی از همراهی و زحمات وزارت آموزش‌ و پرورش در امر مدرسه‌سازی، اظهار کرد: از اینکه در مدرسه‌سازی خدمتگزار هستیم، افتخار می‌کنیم و تمام تلاش خود را در این مسیر انجام خواهیم داد و امیدوارم با مشارکت خیرین، مشکل مدرسه‌سازی کشور در چند سال آینده کاملاً برطرف شود.

وی با بیان اینکه٢٠٠ نقطه استان سیستان و بلوچستان نیاز به مدرسه‌سازی دارد، گفت: در تفاهمی که بین وزارت آموزش‌ و پرورش، استانداری و خیرین مدرسه‌ساز منعقد شده است، امیدواریم این مشکل برطرف خواهد شود.

قفلی تأکید کرد: درخواست داریم در تمامی استان‌ها این نقاط شناسایی شود تا در اسرع وقت برای رفع مشکلات مدرسه‌سازی و کمبود فضای آموزشی اقدام کنیم چراکه هیأت‌مدیره‌ای قوی داریم که برای حل مشکلات می‌تواند بسیار کمک کنند.

در ادامه این نشست محمد جمالزاده نماینده وزیر آموزش‌ و پرورش در جامعه خیرین مدرسه‌ساز، اظهار کرد: خیرین انسان‌های وارسته، مخلص و ایثارگری هستند که برگزیدگان خداوند هستند و هر جا قدم می‌گذارند عمران، آبادی و نشاط را به همراه دارند.

نماینده وزیر آموزش‌ و پرورش در جامعه خیرین مدرسه‌ساز ضمن گرامیداشت یاد و خاطره مرحوم دکتر حافظی، گفت: وی منشأ خیر و برکات فراوانی در مدرسه‌سازی در کشور بود و در این مسیر بسیار همراهی کردند.

همچنین در ادامه محمدرضا جعفری مدیرعامل جامعه خیرین مدرسه‌ساز کشور، تصریح کرد: برگزاری چنین نشستی نشان از اهمیت وزیر آموزش‌ و پرورش به موضوع مدرسه‌سازی و حضور خیرین دارد.

وی اضافه کرد: با از دست دادن دکتر حافظی، خلأ بزرگی در جامعه خیرین مدرسه‌ساز ایجاد شد و تصمیم گرفته شد انتخابات هیأت‌ مدیره زودتر انجام بگیرد.

جعفری خاطرنشان کرد: در هیأت‌ مدیره علاوه بر٣٢ نماینده از مجامع استان‌ها، ۶ خیّر ملی و نمایندگانی از آموزش‌ و پرورش داریم.

وی تصریح کرد: تغییر نام و کاربری برخی از مدارس خیرساز که در چند منطقه صورت گرفته است باعث ناراحتی خیرین شده است که درخواست پیگیری آن را داریم.

مدیرعامل جامعه خیرین مدرسه‌ساز ضمن قدردانی از تخصیص اعتبار برای پروژه‌های خیری، اظهار کرد: ۴٠٠مجمع خیرین در شهرستان‌ها داریم که امیدواریم بتوانیم با حمایت وزارت آموزش‌ و پرورش در راستای مدرسه‌سازی بیشتر، آنها را گسترش بدهیم.

گفتنی است در این نشست، خیرین مدرسه‌ساز به بیان پیشنهاد‌های خود پرداختند و نظراتی را برای هر چه‌بهتر شدن فعالیت‌های خیرین و مشارکت بیشتر ارائه دادند.

افزودن نظر جدید

انتشار دیدگاه به معنای تایید آن نیست . نظرات توهین آمیز منتشر نمی شود .
Image CAPTCHA
لطفا کاراکترهای تصویر را در کادر بالا وارد نمایید.