98/7/24
تعداد نظرات:0
11:10
شماره مطلب:139872436785
-A A +A

دانش‌آموزان مدارس صدرای ولایت در پیاده‌روی اربعین + تصاویر

جمعی از دانش‌آموزان منتخب مدارس صدرای ولایت در پیاده‌روی اربعین حسینی شرکت کردند.

به گزارش بیست؛ تجربه پیاده‌روی اربعین از آن دست تجارب شیرینی است که خاطره خوش آن همواره با فرد می‌ماند و وقتی یک نوجوان این تجربه را کسب می‌کند، حتما در آینده‌اش تأثیر بسیاری خواهد داشت.

گروه‌های مختلف دانش‌آموزی نیز در تجربه شیرین و معنوی پیاده‌روی اربعین شرکت می‌کنند؛ یکی از این گروه‌ها، دانش‌آموزان مدارس صدرای ولایت هستند.

امسال جمعی از دانش‌آموزان منتخب مدارس صدرای ولایت در پیاده‌روی اربعین حسینی شرکت کردند.

حجت‌الاسلام نصیری معاون فرهنگی و تربیتی سازمان مدارس صدرا در این خصوص گفت: در راستای اهمیت ماجرای کربلا و درس آزادگی امام حسین(ع) و لزوم گره زدن دانش‌آموزان مدارس صدرا به این موضوع، جمعی از دانش‌آموزان منتخب مدارس صدرا را در دو قالب جداگانه کاروان خواهران و برادران به عتبات عالیات اعزام کردیم.

وی گفت: کاروان پیاده تا بهشت که متشکل از دانش‌آموزان منتخب مدارس صدرا هست پس از زیارت حضرت امیرالمومنین(ع) سه روز در مسیر اربعین را پیاده‌روی خواهند کرد.

معاون فرهنگی و تربیتی سازمان مدارس صدرا افزود: در طول مسیر، دانش‌آموزان با حضور در مواکب کشورهای مختلف با جوانان و دانش‌آموزان چند کشور دیدار کرده و ارتباطات خوبی بین جوان‌های ملل مختلف ایجاد شد.

وی همچنین خدمت‌رسانی به مردم، نظافت طریق الحسین و برگزاری جلسات فکری در طول مسیر را از دیگر برنامه‌های کاروان پیاده تا بهشت برشمرد.

مدارس صدرا، مدارس رشته معارف اسلامی وابسته به سازمان تبلیغات هستند که در 164 نقطه کشور شعبه دارند.

افزودن نظر جدید

انتشار دیدگاه به معنای تایید آن نیست . نظرات توهین آمیز منتشر نمی شود .
Image CAPTCHA
لطفا کاراکترهای تصویر را در کادر بالا وارد نمایید.