98/8/20
تعداد نظرات:0
10:39
شماره مطلب:139882036947
-A A +A

حمله بی‌رحمانه معلم آمریکایی به یک دانش‌آموز+فیلم

ویدئویی که در شبکه‌های اجتماعی منتشر شده، نشان می‌دهد که معلم مدرسه‌ای در ایالت «تگزاس» آمریکا، یک دانش‌آموز را به شکل بی‌رحمانه‌ای مورد ضرب و شتم قرار می‌دهد.

به گزارش بیست؛ ویدئویی که روز شنبه در شبکه‌های اجتماعی منتشر شده، نشان می‌دهد که یک معلم آمریکایی به شکل بی‌رحمانه‌ای یکی از دانش‌آموزان را با مشت و لگد مورد ضرب و شتم قرار می‌دهد.

در این ویدئو، معلم ابتدا چندین مشت به صورت دانش‌آموز می‌کوبد و سپس وی را از روی صندلی به زمین انداخته و با لگد به سر او می‌کوبد. سپس در حالی که این دانش‌آموز روی زمین افتاده و ظاهرا گریه می‌کند، معلم عصبی بالای سر وی ایستاده و بر سر وی فریاد می‌کشد.

 

بر اساس اطلاعاتی که در رسانه‌های آمریکایی منتشر شده، این حادثه عصر روز جمعه در مدرسه‌ای در شهر «کایل» ایالت «تگزاس» آمریکا رخ داده است.

در پی این حادثه، دانش‌آموزان پلیس را در جریان قرار داده‌اند و این معلم زن ۳۲ ساله، که «تیفانی شیدل لنکفورد» معرفی شده، به اتهام حمله خشن بازداشت شده است. در پی انتشار ویدئوی این حادثه، مدرسه اعلام کرده است که این معلم را اخراج کرده است.

دانش‌آموز ۱۵ ساله‌ای که مورد حمله قرار گرفته، به بیمارستان منتقل شده است. در مورد دلیل این اقدام خشونت‌آمیز معلم اطلاعاتی منتشر نشده است.

برای مشاهده فیلم با کیلیک راست روی آن یک پنجره جدید باز کنید

 

افزودن نظر جدید

انتشار دیدگاه به معنای تایید آن نیست . نظرات توهین آمیز منتشر نمی شود .
Image CAPTCHA
لطفا کاراکترهای تصویر را در کادر بالا وارد نمایید.