98/8/27
تعداد نظرات:0
12:29
شماره مطلب:139882737021
-A A +A

۳۴ کاروان کهگیلویه و بویراحمدی عازم مناطق جنگی می‌شوند

معاون اردویی سپاه فتح کهگیلویه و بویراحمد گفت: ۱۲ هزار و ۳۰۰ نفر در قالب ۳۴ کاروان به مناطق مختلف جنگی در جنوب کشور اعزام می‌شوند.

به گزارش بیست؛ سرگرد پاسدار محمود قائم‌زاده  معاون اردویی سپاه فتح کهگیلویه و بویراحمد گفت : ۱۲ هزار و ۳۰۰ زائر، دانشجو، دانش آموز (خواهر و برادر) و عموم مردم در قالب ۳۴ کاروان به مناطق مختلف جنگی در جنوب کشور اعزام می‌شوند.

او افزود: یک هزار و ۵۰ خادم الشهدا در این استان وجود دارد که در زمان‌های مختلف برای ارائه خدمت به زائران سرزمین‌های نور اعزام می‌شوند.

قائم‌زاده با تأکید بر نقش اردو‌های راهیان نور در حفظ و ترویج فرهنگ و ارزش‌های دفاع مقدس در نسل جوان ادامه داد: در اولین اعزام به مناطق جنگی جنوب یک کاروان دانش آموزی از شهرستان‌های چرام و بهمئی به استعداد بالغ بر ۵۰۰ دانش آموز به سرزمین‌های نور اعزام شد.

او اضافه کرد: هدف از برگزاری اردو‌های راهیان نور آشنایی دانش‌آموزان با فرهنگ، معارف، ارزش‌های دفاع مقدس و شهدای سرافراز بوده که با همکاری آموزش‌وپرورش انجام می‌شود.

قائم‌زاده گفت : زنده نگاه داشتن یاد شهدا و ارزش‌های دفاع مقدس به عنوان اصلی‌ترین و اولویت‌دارترین رسالت‌های راهیان نور بوده که حضرت آقا فرمودند: «زنده نگاه داشتن راه شهدا کم‌تر از شهادت نیست».

او گفت: آشنا کردن اقشار مختلف مردم با فرهنگ جهاد، ایثار و شهادت به عنوان یکی از اصلی‌ترین فرهنگ‌های دینی و آشنا کردن مخاطبان مختلف جامعه به ویژه نسل جوان، مدیران، دوستداران اهل بیت، دانشجویان، دانش آموزان، نظامیان، فرهنگیان و همه اقشار با فرهنگ جهاد و شهادت و با مصادیق این فرهنگ بوده و رسالت اصلی این عملیات فرهنگی است.

قائم‌زاده افزود: اجرای برنامه‌های فرهنگی و معنوی در طول اردوی راهیان نور و ارائه اقدامات در خصوص آشنایی دانش آموزان با سیره شهدا می‌تواند در پرورش نسلی صالح و سالم و انقلابی مؤثر باشد.

افزودن نظر جدید

انتشار دیدگاه به معنای تایید آن نیست . نظرات توهین آمیز منتشر نمی شود .
Image CAPTCHA
لطفا کاراکترهای تصویر را در کادر بالا وارد نمایید.