98/9/2
تعداد نظرات:0
12:38
شماره مطلب:13989237045
-A A +A

اعزام ۵ هزار دانش آموز همدانی به اردو راهیان نور

مسئول اردویی راهیان نور و گردشگری سپاه انصارالحسین (ع) استان همدان از اعزام ۵ هزار دانش‌آموز همدانی تا پایان سال جاری به مناطق عملیاتی جنوب کشور خبر داد.

به گزارش بیست؛ مهدی بابایی‌فر مسئول اردویی راهیان نور و گردشگری سپاه انصارالحسین (ع) استان همدان گفت: تاکنون در یک مرحله یک هزار و ۴۱۵ دانش آموز دختر و پسر در تابستان و آبان امسال نیز یک هزار و ۳۵۰ دانش آموز دختر از این استان به مناطق عملیاتی غرب کشور اعزام شدند.

او بیان کرد: تا پایان سال نیز پس از اتمام امتحانات مقطع دبیرستان حدود ۲ هزار و ۵۰۰ دانش آموز پسر به مناطق عملیاتی جنوب کشور اعزام می‌شوند.

مسئول اردویی راهیان نور و گردشگری سپاه انصارالحسین (ع) استان همدان با اشاره به اینکه اعزام سه‌هزار دانش‌آموز دختر همزمان با هفته بسیج به مناطق عملیاتی جنوب کشور آغاز شد، گفت:دانش‌آموزان به مدت سه روز از مناطق عملیاتی والفجر ۸، کربلای ۴، شلمچه، معراج شهدا و یادمان فتح‌المبین بازدید می‌کنند.

بابائی فر اضافه کرد: اعزام دانش آموزان دختر یک روز درمیان و در هر مرحله به تعداد ۳۰۰ نفر با چند دستگاه اتوبوس صورت می‌گیرد و در هر اتوبوس راویان دفاع مقدس و روحانی حضور دارند.

او با بیان اینکه رزمایشی در اردوگاه شهید مسعودیان همزمان با ورود دانش آموزان به این اردوگاه اجرا می‌شود ادامه داد: هزینه اعزام هر دانش آموز به مناطق عملیاتی ۱۷۰ هزار تومان است که ۶۰ هزار تومان آن توسط دانش آموز پرداخت شده و مابقی توسط آموزش و پرورش و سپاه تامین می‌شود.

افزودن نظر جدید

انتشار دیدگاه به معنای تایید آن نیست . نظرات توهین آمیز منتشر نمی شود .
Image CAPTCHA
لطفا کاراکترهای تصویر را در کادر بالا وارد نمایید.