98/9/9
تعداد نظرات:0
16:48
شماره مطلب:13989937109
-A A +A

پرچم گنبد نورانی حضرت عبدالعظیم(ع) تعویض می‌شود

همزمان با شب میلاد سید‌الکریم پرچم گنبد نورانی حضرت عبدالعظیم حسنی(ع) تعویض می‌شود.

به گزارش بیست؛ آیین تعویض پرچم گنبد نورانی حضرت عبدالعظیم حسنی (ع) بعد از ظهر امروز همزمان با شب میلاد آن حضرت برگزار می‌شود.

در این مراسم که علی‌اصغر نیلچی‌زاده به قرائت زیارت‌نامه سید‌الکریم می‌پردازد و محمد‌رضا غلامرضا‌زاده به مولودی‌خوانی و مدیحه‌سرایی می‌پردازد.

مراسم شب میلاد هم بعد از نماز مغرب و عشاء باسخنرانی حجت‌الاسلام سیدحسین مؤمنی و مدیحه‌سرایی سیدمهدی میرداماد در مصلای بزرگ ری برگزار می‌شود، همچنین قرائت زیارت‌نامه توسط محمدرضا غلامرضا‌زاده و شعر‌خوانی احمد بابایی از جمله برنامه‌های شب میلاد است.

فردا یکشنبه ۱۰ آذر همزمان با روز میلاد سید‌الکریم هم برنامه‌های مختلفی در نظر گرفته شده که طی آن پس از نماز ظهر و عصر حجت‌الاسلام محمود ریاضت سخنرانی و داود شفیعی به مدیحه‌سرایی می‌پردازد. همچنین شام میلاد پس از نماز مغرب حجت‌الاسلام حسن عامری به سخنرانی می‌پردازد و احمد شربیانی به مولودی‌خوانی سید حمیدرضا برقعی به شعرخوانی می‌پردازد.

 عیادت از بیماران بستری در بیمارستان محب کوثر، ویژه‌برنامه جشن خانوادگی پرسنل آستان مقدس در تالار شیخ صدوق(ره)، محفل دانش‌آموزی انس با قرآن کریم در یک مدرسه پسرانه و یک مدرسه دخترانه، آئین تعویض پرچم گنبد حضرت عبدالعظیم(ع) همراه با جمع‌خوانی خدام حرم برگزار می‌شود. در آن شب همچنین ویژه‌برنامه شب ولادت با مجری‌گری سیدوحید مرتضوی، سخنرانی حجت‌الاسلام والمسلمین سیدحسین مؤمنی و مدیحه‌سرایی سیدمهدی میرداماد برگزار می‌شود.

در همین راستا هیئت‌های محبان علی (ع) و محبان رضا (ع) شهرری جشنی را فردا شب در مسجد جامع ارشاد واقع در شهرری میدان نماز برگزار می‌کنند که سخنران آن حجت‌الاسلام بی‌آزار تهرانی است و حسین سازور و مهدی خادم به مولودی‌خوانی و مدیحه‌سرایی می‌پردازند.

افزودن نظر جدید

انتشار دیدگاه به معنای تایید آن نیست . نظرات توهین آمیز منتشر نمی شود .
Image CAPTCHA
لطفا کاراکترهای تصویر را در کادر بالا وارد نمایید.