98/9/13
تعداد نظرات:0
14:19
شماره مطلب:139891337170
-A A +A

۵۶۰۰ گیلانی امسال به اردوهای راهیان نور اعزام شدند

فرمانده سپاه قدس گیلان به اعزام ۵ هزار و ۶۰۰ نفر از این استان اشاره کرد و گفت: راهیان نور یک عملیات فرهنگی عظیم برای مقابله با تهاجم فرهنگی دشمن است.

به گزارش بیست؛ سردار محمدعبدالله پور پیش از ظهر چهارشنبه در بیست و دومین جلسه حفظ آثار و دفاع مقدس و توسعه فرهنگ شهدا و ایثارگری در سالن شهید انصاری استانداری گیلان با تاکید بر اینکه دفاع مقدس گنج بی پایانی است که با آن می‌توانیم کشور و انقلاب را برای همیشه بیمه کنیم، اظهار کرد: عبادت شهدای مدافع حرم حاصل تربیت دوران دفاع مقدس است و دورنگی و ریاکاری سبب فاصله از روحیه شهادت و ایثار می‌شود.

فرمانده سپاه قدس استان گیلان‌ با بیان اینکه راهیان نور یک عملیات فرهنگی عظیم برای مقابله با تهاجم فرهنگی دشمن است، افزود: بیان خاطرات رزمندگان باید بصورت صادقانه و کم کاست نقل شود.

وی با اشاره به اینکه سال گذشته ۱۹ هزار و ۲۸۶ نفر به راهیان نور اعزام شدن که ۱۹ هزار نفر از طریق آموزش و پرورش بوده است، گفت: امسال تاکنون ۵ هزار و ۶۰۰ نفر اعزام شده‌اند که سه هزار نفر از این افراد از به وسیله آموزش و پرورش بوده است.

سردار عبدالله پور با تاکید بر اینکه بزرگترین اردوگاه راهیان نور کشور با وسعت ۲۰هکتار و ظرفیت سه هزار تخت برای استان گیلان است، افزود: آمادگی لازم پذیرش، اسکان کارکنان و خانواده‌های آنها که با خودروهای شخصی خود به این مناطق حرکت می‌کنند را داریم.

افزودن نظر جدید

انتشار دیدگاه به معنای تایید آن نیست . نظرات توهین آمیز منتشر نمی شود .
Image CAPTCHA
لطفا کاراکترهای تصویر را در کادر بالا وارد نمایید.