98/10/3
تعداد نظرات:0
10:57
شماره مطلب:139810337322
-A A +A

باغیرت مسابقه نداد؛ با اقتدار تابعیت نپذیرفت

جمعی از مدیران و جوانان فعال در عرصه جنگ نرم رسانه‌ای و فرهنگی اردبیل با "مهران احمدی" ورزشکار حق‌طلب اردبیلی تیم ملی ورزش‌های الکترونیک جمهوری اسلامی ایران دیدار کردند.

به گزارش بیست؛ جمعی از مدیران و جوانان فعال در عرصه جنگ نرم رسانه‌ای و فرهنگی اردبیل اعم از مسئول دفتر سرپرستی موسسه کیهان در استان اردبیل، مسئول سازمان فضای مجازی سراج مرکز اردبیل و مدیرعامل خبرگزاری فارس اردبیل در حضور روسای هیات ورزش‌های همگانی استان و شهرستان اردبیل با "مهران احمدی" ورزشکار حق‌طلب ملی‌پوش اردبیلی تیم ملی ورزش‌های الکترونیک ایران در مجموعه ورزشی رضازاده اردبیل دیدار کردند.

حرکت پهلوانانه احمدی در تاریخ ورزش اردبیل ثبت شد

نادر پرستار مسئول دفتر سرپرستی موسسه کیهان در استان اردبیل در این نشست که به مناسبت حرکت غرورآفرین و حق‌طلبانه این ورزشکار اردبیلی با اجتناب از مسابقه با نماینده رژیم صهیونیستی در جام جهانی ۲۰۱۹ کره جنوبی برگزار شد، اظهار کرد: جوانان غیور و برومند ایران زمین در طول تاریخ برای رساندن حقانیت مردم فلسطین به گوش جهانیان و نمایان کردن اقدامات ظالمانه رژیم صهیونیستی در اذهان عمومی، حرکت‌های قابل توجهی انجام داده‌اند که نام ورزشکاران اردبیلی نیز همواره در بین این جوانان درخشیده است.

وی با اشاره به ثبت این حرکت پهلوانانه احمدی در تاریخ ورزش اردبیل افزود: مهران احمدی، این جوان بصیر اردبیلی با حرکت ارزشمند خود به جمع دیگر پهلوانان و قهرمان اردبیلی همچون احد پازاج، شهرام سمیعی و امیررضا کنعانی ملحق شد که در گذشته از رقابت با نمایندگان رژیم اشغال‌گر قدس امتناع نموده‌اند.

آغاز فعالیت انجمن روزنامه‌نگاران مسلمان شعبه اردبیل در دیدار با ملی‌پوش آزادی‌خواه اردبیلی

مسئول دفتر سرپرستی موسسه کیهان در استان اردبیل ادامه داد: ما باید به این نکته نیز توجه کنیم که یک جوان جویای نام در لحظه و بدون مراجعه و تماس با سرپرستان و مسئولان در ایران و بدون هیچ‌گونه مذاکره یا مشورت، تصمیم به امتناع از مسابقه با حریف خود گرفته و ارزش این اقدام به مراتب بالاتر و بیشتر است.

این پیشکسوت عرصه خبر و رسانه‌ی اردبیل گفت: امروز مفتخر هستیم که به یمن این اقدام آزادی‌خواهانه و عدالت‌طلبانه ورزشکار اردبیلی، فعالیت شعبه‌ی اردبیل انجمن روزنامه‌نگاران مسلمان را نیز به طور رسمی اعلام نمائیم و قطعاً این نقطه‌ی آغاز پربرکتی برای این انجمن خواهد بود.

روحیه پهلوانی از خصلت‌های ماندگار ورزشکاران ایرانی است

مصطفی آمون مدیرعامل خبرگزاری فارس در استان اردبیل نیز در این دیدار اظهار داشت: روحیه پهلوانی یکی از مهم‌ترین ویژگی‌های ورزشکاران ایرانی در میادین ورزشی بوده است و همواره علاوه بر حضور پرقدرت و کسب عناوین ارزشمند و قهرمانی‌های بسیار نشان داده‌اند که خصلت پهلوانی برای آنان در اولویت امور قرار دارد.

وی با اشاره به اقدامات ظالمانه رژیم صهیونیستی از جمله پایه‌گذاری جنگ و خون‌ریزی و کودک‌کشی، افزود: هر کجای دنیا اتفاق ناگواری صورت می‌گیرد رد پای رژیم صهیونیستی نیز دیده می‌شود و این اقدام امتناع مسابقه‌دادن ورزشکاران ایرانی با نمایندگان این رژیم جعلی، نشان‌گر حق‌طلبی و دید بابصیرت و شجاعانه این ورزشکاران است.

احمدی پرچمداری از نسل جوان انقلاب است/این حرکت ضربه‌ای بر پیکره‌ی نیمه‌جان رژیم صهیونیستی بود

حامد رضایی مسئول سازمان فضای مجازی سراج مرکز اردبیل نیز به نمایندگی از جمع جوانان حاضر در این دیدار گفت: جدای اینکه این تصمیم و اقدام، موجب افتخار ایران و ایرانی در سطح جهان شده است؛ سربلندی بزرگی را نیز برای مردم و جوانان اردبیل به ارمغان آورده و نکته‌ی مهم این است که مهران احمدی یک جوان انقلابی نسل جدید است که علم آزادی‌خواهی را بر دست گرفته است.

وی ضمن اشاره به بیان رهبری با مضمون "رژیم صهیونیستی ۲۵ سال آینده را نخواهد دید"، افزود: این اقدامات ورزشکاران ایرانی ضربه‌ای است بر پیکره‌ی نیمه جان این رژیم جعلی و غاصب که این مایه‌ی مباهات جوانان اردبیلی است که ورزشکار ایرانی جوانی از دارالرشاد نیز توفیق این اقدام را داشته است و آرزوی تمامی انقلابی‌ها اردبیل برای وی، موفقیت و توفیق افزون است.

باید بی‌اندازه به این حجم از بصیرت جوانان انقلابی خدا را شاکر بود/آغاز تحولی بزرگ در عرصه ورزش‌های الکترونیک استان اردبیل

مرتضی تاج‌مهر رئیس هیات ورزش‌های همگانی استان اردبیل نیز در این مراسم تصریح کرد: زمانی که مشخص شد ورزشکار ما باید به مصاف نماینده‌ی رژیم صهیونیستی برود، برای لحظه‌ای در فکر فرو رفتم و از خود پرسیدم که آیا تصمیم این جوان در آن لحظه چه خواهد بود؟ که لحظاتی بعد اعلام شد که نماینده‌ی ایران راضی به مسابقه با نماینده‌ی آن کشور نشده است و باید بی‌اندازه به این حجم از بصیرت جوانان انقلابی خدا را شاکر بود.

وی افزود: باید به خانواده‌ی این جوان انقلابی تبریک گفت که چنین جوان غیوری را پرورش داده‌اند که پرچم ایران و اردبیل را در دنیا برافراشت؛ درک کناره‌گیری یک ورزشکاری که چندین سال زحمت کشیده است تا در سطح اول دنیا رقابت کند، بسیار سخت است اما این روحیه پهلوانی و عزم راسخ است که موجب این تصمیم می‌گردد.

رئیس هیات ورزش‌های همگانی استان اردبیل، بیان داشت: کمیته ورزش‌های الکترونیک استان اردبیل نیز در این مدت کوتاه با اقدامات ارزشمند خود آغازگر تحولی بزرگ در این عرصه بوده و داشتن چنین سرمایه‌های گران‌بهایی برای این کمیته و اعضای جامعه ورزش‌های الکترونیک نعمت بزرگی است.

جامعه اسلامی و حق‌طلب جهان هیچ کجا رژیم صهیونیستی را نمی‌بیند/این سربلندی بزرگی برای مردم اردبیل بود

سید خلیل حسینی رئیس هیات ورزش‌های همگانی شهرستان اردبیل، در نشست تجلیل و دیدار با این ورزشکار اردبیلی، اظهار کرد: ما و جامعه اسلامی و حق‌طلب جهان هیچ کجا رژیم صهیونیستی را نمی‌بیند و این که ورزشکار ما از مسابقه با نماینده این رژیم جعلی خودداری می‌کند یعنی افتخار بزرگی دارد و آن‌ را به رسمیت نمی‌شناسد.

وی افزود: این اقدام برای ایران اسلامی، جامعه بزرگ مسلمانان جهان و مردم غیور اردبیل عزت به ارمغان آورد، حرکتی که بارها و بارها توسط جوانان این مرز و بوم تکرار شده است و این سربلندی برای ملت ایران و مسلمانان جهان تا زمانی که این نام را در میادین ورزشی نبینیم ادامه خواهد داشت و به امید خدا آن روز بسیار نزدیک است.

مهران با غیرت مسابقه نداد و با اقتدار پیشنهاد تابعیت را رد کرد/سربازی در خط مقدم جنگ با ظالمین توفیق بزرگی است

امیررضا سعیدی مسئول کمیته ورزش‌های الکترونیک استان اردبیل، در این دیدار اظهار داشت: در ابتدا باید اشاره کنم که همان ابتدا پیام‌های بسیاری را پس از رسانه‌ای شدن حرکت این جوان اردبیلی مبنی بر درخواست دیدار و استقبال از ملی‌پوش غیور اردبیلی دریافت کردیم، که این سرمایه‌ی مردمی و مسئولیت اجتماعی جوانان و مردم اردبیل گنجینه‌ی بزرگی است.

وی افزود: خروجی این غیرت، بصیرت و عدالت‌طلبی مردم اردبیل، جوانی چون مهران احمدی است که با عزم راسخ از رقابت با نماینده رژیم صهیونیستی اجتناب کرده و با قدرت تمام مقابل پیشنهادات تابعیت کشورهای اروپایی ایستاده و جواب رد می‌دهد؛ این اقدام است که موجب تحقیر مجدد رژیم جعلی صهیونیستی می‌شود.

مسئول کمیته ورزش‌های الکترونیک استان اردبیل بیان کرد: این اقدام نه تنها برای مردم ایران، اردبیل و مسلمانان جهان موجب غرور است بلکه برای تمامی آزادی‌خواهان، حق‌طلبان و مظلومان جهان نیز سربلندی و خوشحالی به ارمغان دارد چرا که این اقدام یعنی جنگ و مبارزه با ظلم و چه توفیقی می‌تواند بالاتر از این باشد که در خط مقدم این جبهه، ضربه‌ی بزرگی بر دشمن خود وارد می‌کند.

اولین‌ تحقیر رژیم صهیونیستی در تاریخ رشته‌ی ورزش‌های الکترونیک در جهان/احمدی برای ورزش الکترونیک ایران هویت ساخت و ماندگار شد

سعیدی تصریح کرد: دستاورد تیم ملی ورزش‌های الکترونیک ایران در جام جهانی بهترین نتیجه و عملکرد بوده است، دو ورزشکار ایرانی پس از این رقابت‌ها با دو مدال به ایران بازگشته‌اند؛ یکی با مدال طلای قهرمانی جهان و دیگری با مدال طلای پهلوانی جهان، این دو مدال هویت دیگری به این رشته نو پا در جهان و در ایران بخشیدند.

وی ادامه داد: این برای اولین‌بار در تاریخ رشته‌ی ورزش‌های الکترونیک در جهان است که رژیم صهیونیستی تحقیر می‌گردد و این حرکت نه تنها موجب ایجاد موج و جریان در عرصه‌ی جهانی می‌شود، بلکه نام مهران احمدی در تاریخ ورزش‌های الکترونیک ایران نیز ماندگار خواهد شد چرا که برای فعالان این رشته، آبرو خریده است.

مسئول کمیته ورزش‌های الکترونیک استان اردبیل گفت: این عزت و محبوبیت را خداوند در یک لحظه و با یک نگاه به مهران احمدی عزیز عطا کرده است و امیدواریم خداوند کودکان مظلوم و بی‌پناه جهان، نگه‌دار این جوان برای انقلاب و کشورمان باشد.

رژیم جعلی صهیونیستی با پول کثیف به دنبال اصالت است

مهران احمدی، ملی‌پوش اردبیلی تیم ملی ورزش‌های الکترونیک جمهوری اسلامی ایران در مسابقات جهانی کره جنوبی نیز در این دیدار اظهار کرد: خرسندم و خداراشاکرم که توفیق، عمل به این وظیفه انسانی را به من داد تا در برابر مردم و ملت ایران، سرافراز باشم.

وی افزود: رژیم جعلی صهیونیستی در ذهن من هیچ‌وقت جایگاه یک کشور را نداشته است چرا که با هزینه‌کردن پول‌های کثیف بسیار برای آمریکا و اروپایی‌ها به دنبال اعتبار و اصالت و رسمیت برای خود است و هیچ‌گاه نیز به هدف خود نخواهد رسید.

جوان ایرانی شرافت و وطن خود را به پول نمی‌فروشد/با قدرت به سرداور گفتم این کشور را به رسمیت نمی‌شناسیم

احمدی ادامه داد: وقتی در مسابقات از دیدار با نماینده رژیم صهیونیستی امتناع کردم، سرداور دلیل این اقدام را از من پرسید که با قدرت به او گفتم که ما ایرانی‌ها و مسلمانان این رژیم جعلی را به رسمیت نمی‌شناسیم و من با او مسابقه نخواهم داد.

این ملی‌پوش ایرانی با اشاره به رد پیشنهاد تابعیت دو کشور اروپایی گفت: یک جوان ایرانی هیچ‌وقت شرافت و وطن خود را به پول و مزایا نمی‌فروشد؛ من در طول مسابقات با پیشنهاد جذب و ارائه تابعیت سرپرستان دو کشور مطرح اروپایی مواجه شدم که پیشنهاد آن‌ها را رد کردم.

احمدی ورزشکار الکترونیک‌کار باسابقه اردبیلی، تشریح کرد: چندین مقام و مدال کشوری دارم و یک‌بار نیز حضور در مسابقات جهانی را تجربه کردم و تمام تلاش خود را برای درخشش با پرچم ایرانی بر روی سکوهای جهانی انجام خواهد داد اما اگر مجدداً با نمایندگان رژیم صهیونیستی روبرو شوم، قطعا بازهم از مسابقات با آن‌ها اجتناب می‌کنم.

بلافاصله پس از پایان مراسم تمامی حاضرین در این دیدار ایستاده به افتخار مهران احمدی دست زدند و در پایان نیز با اهدای لوح و هدایای یابودی از وی تجلیل کردند.

افزودن نظر جدید

انتشار دیدگاه به معنای تایید آن نیست . نظرات توهین آمیز منتشر نمی شود .
Image CAPTCHA
لطفا کاراکترهای تصویر را در کادر بالا وارد نمایید.