98/10/3
تعداد نظرات:0
12:34
شماره مطلب:139810337334
-A A +A

۹۷۰۰ دانش آموز کردستانی به مناطق عملیاتی غرب کشور اعزام شدند

معاون هماهنگ‌ کننده سپاه بیت ‌المقدس کردستان گفت: سهمیه اعزام راهیان نور دانش آموزی کردستان به مناطق غرب کشور ۱۲ هزار نفر است که تاکنون ۹ هزار و ۶۹۵ نفر اعزام شده اند.

به گزارش بیست؛ و به نقل از روابط عمومی سپاه بیت المقدس استان کردستان، سرهنگ جمشید آزادی پور اظهار داشت: سهمیه اعزام راهیان نور دانش آموزی این استان به مناطق غرب کشور در سال جاری ۱۲ هزار نفر است که تاکنون ۹ هزار و ۶۹۵ دانش آموز کردستانی به این مناطق اعزام شده اند که شش هزار و ۱۷۰ نفر از این آمار برادران و سه هزار و ۵۲۵ نفر خواهر بوده اند.

وی افزود: این دانش‌آموزان طی سه مرحله امسال به مناطق عملیاتی غرب کشور اعزام شده و از یادمان‌های استان بازدید کرده‌اند.

معاون هماهنگ کننده سپاه بیت المقدس کردستان ادامه داد: ترویج روحیه ایثار و شهادت طلبی در بین نسل جوان و ایجاد ارتباط معنوی بین نسل‌های جوان دوران هشت سال دفاع مقدس و نسل جوان امروز از مهم‌ترین اهداف برگزاری اردوهای راهیان نور است.

آزادی پور یادآور شد: زیرساخت‌های خوبی در مناطق عملیاتی غرب کشور در استان کردستان به ویژه در سال‌های اخیر ایجاد شده است.

وی بیان کرد: سپاه در یادمان‌های دفاع مقدس کردستان فضاسازی فرهنگی مناسبی دارد هر چند نیاز است همه دستگاه‌های فرهنگی بر اساس ظرفیتی که دارند نسبت به اجرای برنامه‌های فرهنگی در این نقاط اقدام کنند.

معاون هماهنگ کننده سپاه بیت المقدس کردستان گفت: ظرفیت برای کار بیشتر در حوزه اعزام دانش‌آموزان و سایر اقشار به مناطق عملیاتی وجود دارد لذا انتظار داریم دستگاه‌های دیگر هم بیشتر پای کار بیایند تا زمینه بهتری برای اسکان راهیان نور ایجاد شود.

آزادی پور در پایان سخنان خود اظهار داشت: سه هزار و ۶۷۲ نفرروز برنامه فصل رویش نیز در طول سال‌جاری در استان اجرا شده است.

افزودن نظر جدید

انتشار دیدگاه به معنای تایید آن نیست . نظرات توهین آمیز منتشر نمی شود .
Image CAPTCHA
لطفا کاراکترهای تصویر را در کادر بالا وارد نمایید.