98/10/9
تعداد نظرات:0
12:24
شماره مطلب:139810937377
-A A +A

آخرین تحولات فدراسیون فوتبال؛ احتمال قبول نشدن استعفای تاج هست

فردا جلسه هیات رئیسه فدراسیون فوتبال در حالی برگزار می‌شود که بحث استعفای مهدی تاج از مهم‌ترین مباحث این نشست خواهد بود.

به گزارش بیست؛ روز گذشته از سوی عوامل فدراسیون فوتبال خبری در اختیار رسانه ها قرار گرفت مبنی بر اینکه مهدی تاج به دلیل عارضه قلبی که برایش پیش آمده امکان ادامه کار در فدراسیون فوتبال را ندارد و از سمت خود به عنوان رئیس فدراسیون استعفا کرده است.

این خبر واکنش های مختلفی را در پی داشت. از یک سوی برخی از اعضای هیات رئیسه عنوان کردند که سلامتی مهدی تاج از هر چیزی مهمتر است و از سوی دیگر یکی مثل طالقانی در گفت و گو با خبرگزاری فارس تاکید کرد که با این استعفا مخالفت می کنند.

آخرین خبرها از فدراسیون فوتبال این است که فردا جلسه مهم هیات رئیسه فدراسیون برگزار می شود. طبق گفته سخنگوی فدراسیون فوتبال در این نشست قرار است انتخاب سرمربی تیم ملی نهایی شود.

اما پیگیری های نشان می دهد در جلسه فردا یکی از مباحث مهم دیگری که قرار است در موردش تصمیم گیری شود بررسی استعفای مهدی تاج است.

شنیده می شود اعضای هیات رئیسه فدراسیون با حداکثر آرا نظرشان به مخالفت با استعفای تاج است و بر این اعتقاد هستند که تاج امور فدراسیون را تا زمان تشکیل مجمع فوق العاده برعهده داشته باشد.

البته گمانی زنی ها در خصوص قبول یا عدم پذیرش استعفای تاج زیاد است و در نهایت باید دید هیات رئیسه فدراسیون فوتبال چه تصمیمی خواهند گرفت. 

طبق اساسنامه با استعفای تاج، حیدر بهاروند به عنوان نایب رئیس باید عهده دار امور فدراسیون باشد. ابراهیم شکوری هم به عنوان سرپرست دبیرکلی فدراسیون امور جاری و هر روزه خود را پیگیری می کند.

افزودن نظر جدید

انتشار دیدگاه به معنای تایید آن نیست . نظرات توهین آمیز منتشر نمی شود .
Image CAPTCHA
لطفا کاراکترهای تصویر را در کادر بالا وارد نمایید.