98/10/24
تعداد نظرات:0
14:45
شماره مطلب:1398102437482
-A A +A

مشارکت 6500 دانش آموزان تهرانی در مسابقه انشاء نویسی

مدیرکل آموزش های شهروندی شهرداری تهران گفت: 6500 دانش آموزان تهرانی در مسابقه انشاء نویسی با موضوع «شهری که من دوست دارم» شرکت کردند.

به گزارش بیست؛ مجتبی دانشور مدیرکل آموزش‌های شهروندی شهرداری تهران درباره مسابقه انشاء نویسی با موضوع «شهری که من دوست دارم» اظهارداشت: این مسابقه به منظور ایجاد بستری مناسب برای دریافت پیشنهادات و نظرات کودکان درباره ابعاد مختلف شهر تهران اعم از حوزه حمل و نقل و ترافیک ، شهرسازی و معماری، خدمات شهری و محیط زیست ، فرهنگی و اجتماعی  از 13 آبان با همکاری آموزش و پرورش شهر تهران و آموزش و پرورش شهرستان های تهران (نواحی 1و 2 شهر ری)  آغاز شد.

وی ادامه داد: پس از انتشار فراخوان مسابقه از تمامی دانش آموزان چهارم، پنجم و ششم ابتدایی مدارس سطح تهران برای ارسال آثار دعوت به عمل آمد که خوشبختانه جمع زیادی از دانش آموزان این مقاطع به مشارکت ما پاسخ مثبت دادند.

مدیرکل آموزش‌های شهروندی شهرداری تهران با اشاره به اینکه دانش آموزان تا 30 آذر فرصت برای ارسال آثار داشتند  تصریح کرد: مراحل داوری شروع شده و آثار در حالی ارزیابی است وپس از انتخاب برترین‌ها، مراسم اختتامیه و تقدیر، اواخر بهمن  امسال، برگزار خواهد شد.

دانشور خاطرنشان کرد: نخستین دوره مسابقه نقاشی کودکان تهران  با موضوع شهری که من دوست دارم برای 11 گروه سنی 4 تا 14 سال نیز از دیگر طرح‌های اجرا شده توسط این اداره کل در راستای اجرای مصوبه دوستدار کودک برگزار شد که به دنبال استقبال خوب کودکان و نوجوانان، بیش از 9 هزار و 400 اثر به دبیرخانه ارسال و طی مراسمی از آثار برتر تجلیل شد و همچنین با همکاری سازمان زیباسازی شهر تهران، 140 اثر منتخب در سطح شهر تهران به اکران در آمد.

افزودن نظر جدید

انتشار دیدگاه به معنای تایید آن نیست . نظرات توهین آمیز منتشر نمی شود .
Image CAPTCHA
لطفا کاراکترهای تصویر را در کادر بالا وارد نمایید.