98/11/13
تعداد نظرات:0
11:04
شماره مطلب:1398111337676
-A A +A

سید هاشم الحیدری: نابودی اسرائیل انتقام ریخته شدن خون حاج قاسم است

فرمانده میدانی جبهه مقاومت، با تاکید بر اینکه ریخته شدن خون شهید سلیمانی موجب نابودی اسرائیل خواهد بود، گفت: امروز آتش به اختیاری برای تمام جبهه مقاومت مفهوم پیدا کرده است.

به گزارش بیست؛ سید هاشم الحیدری شنبه شب در ویژه برنامه «اجتماع سلیمانی‌ها» که با حضور پرشور انقلابیون و اعضای هیئات مذهبی در مسجد جنرال ارومیه برگزار شد، اظهار داشت: حاج قاسم هنوز زنده است و هنوز برای ما «حاجی» است. ایشان یک پدیده عظیم است. خون شهید سلیمانی قطعا تاثیرگذارتر از سردار سلیمانی است و این تسلی خاطر ما است.

وی، افزود: خون شهید سلیمانی بسیار ذی‌قیمت است و برای ما قابل احترام.
 
فرمانده میدانی جبهه مقاومت، عنوان کرد: اخلاص مهم‌ترین و اصلی‌ترین خصوصیت حاج قاسم بود. ایشان در میدان جنگ هم اهل عبادت بود.
 
وی، ادامه داد: قدرت حاج قاسم با شمشیر و سلاح نبود، قدرت ایشان با همان گریه بود که برخلاف قدرتش در برابر دشمنان، در برابر دختر یک شهید از شدت اخلاص ضعیف بود.
 
سید هاشم الحسینی، گفت: شهادت می‌دهم که ایشان به صورت دلی و واقعی معتقد، عاشق، ذوب شده و فانی در مقام ولایت و به ویژه امام خامنه‌ای بود.
 
وی، ابراز داشت: سردار سلیمانی سرباز پا در رکاب و مخلص امام خامنه‌ای بود، شجاع بود و ترس هیچ مفهومی برایش نداشت. او خستگی ناپذیر، باتدبیر و قوی بود. فرمانده تمام جبهه مقاومت بود و در تمام کشورها حضور داشت.
 
فرمانده جبهه مقاومت، خاطرنشان کرد: حاج قاسم تمام نقشه‌های امریکا را نقش بر آب کرد. شهرت و‌ معروفیت ایشان در سایه و به دور از رسانه بود. ایشان در سوریه، عراق، لبنان نقش اول را داشت.
 
وی، تاکید کرد: امید قدس حاج قاسم سلیمانی است و هنوز این امید پابرجا است چون او سرباز امام خامنه‌ای بود و سایر سربازان ولایت همچنان در صحنه حضور دارند.
 
سید هاشم الحیدری، ریخته شدن خون حاج قاسم را آغازگر شمارش معکوس برای نابودی اسرائیل دانست و گفت: به ترامپ احمق و منافق می‌گوییم که خون حاج قاسم ماندگار خواهد بود تا زمانی که شما از منطقه محو شوید.
 
وی، افزود: ما با شعار «هیهات من الذله» شما را نابود خواهیم کرد و همانند امام حسین(ع) در میدان نبرد با شما خواهیم ماند.
 
این فرمانده میدانی جبهه مقاومت، با اشاره به اینکه راه اربعین با دموکراسی و‌گفتگو حفظ نشده، ابراز داشت: حماسه اربعین با خون سلیمانی‌ها و حججی‌ها و جوانان عراقی و با فتوای مرجعیت حفظ شده است.
 
وی، در مورد دلیل به شهادت رساندن فرماندهان جبهه مقاومت، گفت: آمریکا چون به بن‌بست رسید مجبور به ریختن خون حاج قاسم و همراهانش شد.
 
سید هاشم الحیدری، بیان داشت: امروز همه جبهه مقاومت بصورت آتش به اختیار در عرصه نظامی، فضای مجازی، فرهنگی و هر عرصه دیگری که نیاز باشد حضور دارند و گوش به فرمان رهبر انقلاب اسلامی در میدان هستند.
 
وی، اذعان کرد: امروز ما در زمان کربلا و احد نیستیم، ما در زمان امام خامنه‌ای هستیم. حمله موشکی سپاه سیلی اول در راه انتقام سخت بود. ما همه وارد میدان می‌شویم.
 
سید هاشم الحیدری، تصریح کرد: ما پیروز میدان خواهیم بود همانطور که امام خامنه‌ای فرمودند، خون شهید سلیمانی ماندگار و عامل پیروزی جبهه مقاومت خواهد بود.

افزودن نظر جدید

انتشار دیدگاه به معنای تایید آن نیست . نظرات توهین آمیز منتشر نمی شود .
Image CAPTCHA
لطفا کاراکترهای تصویر را در کادر بالا وارد نمایید.