98/11/14
تعداد نظرات:0
14:48
شماره مطلب:1398111437693
-A A +A

آغاز حرکت‌های موثر جبهه انقلاب در فضای مجازی

معاون فرهنگی سپاه پاسداران گفت: در فضای مجازی حرکت های موثری از سوی جبهه انقلاب آغاز شده و باید این حرکت ها ادامه داشته باشد تا دست برتر از آن ما باشد.

به گزارش بیست؛ سرتیپ پاسدار حسین نجات بیان کرد: دشمن تا به حال از جمهوری اسلامی ضربات سنگینی خورده و در پی این ضربات به منظور جبران، اقداماتی را در فضای مجازی انجام می دهد.

معاون فرهنگی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی ادامه داد: دشمنان اقدام احمقانه‌ای در شهادت سردار سلیمانی انجام دادند و حماقت بعدی هم با قبول کردن مسئولیت این ترور صورت گرفت، به همه جهانیان ثابت شد که رهبر همه تروریست‌ها خودشان هستند و وقتی که فشار زیادی روی آن ها می آید، دشمن دست به اقدامات انتحاری در فضای مجازی می زند.

وی افزود: در فضای مجازی حرکت های موثری از سوی جبهه انقلاب آغاز شده و باید این حرکت ها ادامه داشته باشد تا دست برتر از آن ما باشد.

سردار نجات خاطرنشان کرد: باید در فضای مجازی با اقشار مختلف مردم ارتباط برقرار کرد؛ هر چه تولیدات در فضای مجازی جذاب تر باشد و با مخاطب های مختلف بتوانیم ارتباط برقرار کنیم، می توانیم دست برتر را داشته باشیم.

معاون فرهنگی سپاه در پایان گفت: در فضای مجازی هنرمندی است که می تواند حرفی برای گفتن داشته باشد و اگر تولیدات در این فضا جذاب باشد و هنرمندانه ارائه شود، می تواند تاثیر گذار باشد.

افزودن نظر جدید

انتشار دیدگاه به معنای تایید آن نیست . نظرات توهین آمیز منتشر نمی شود .
Image CAPTCHA
لطفا کاراکترهای تصویر را در کادر بالا وارد نمایید.