98/11/16
تعداد نظرات:0
11:23
شماره مطلب:1398111637724
-A A +A

اعزام ۱۷۰ هزاردانش‌آموز به اردو‌های راهیان نور در سال تحصیلی جاری

جانشین سازمان بسیج دانش‌آموزی کشور از اعزام ۱۷۰ هزاردانش‌آموز به اردو‌های راهیان نور در سال تحصیلی جاری خبر داد و گفت: اعزام دانش‌آموزان دختر پایان یافته است و اعزام دانش‌آموزان پسر تا اردیبهشت سال آینده ادامه دارد.

به گزارش بیست؛ مجتبی باستان جانشین سازمان بسیج دانش‌آموزی کشور در خصوص اعزام دانش‌آموزان به اردو‌های راهیان نور، اظهار کرد: اردو‌های راهیان نور از ۱۱ آبان با اعزام دانش‌آموزان دختر آغاز شد و تا ۲۴ آذر ادامه داشت که در مجموع ۱۶۰ هزار دانش‌آموز اعزام شدند.

وی ادامه داد: اعزام دانش آموزان پسر نیز به اردو‌های راهیان نور از بهمن آغاز شده و تاکنون ۱۰ هزار دانش‌آموز به مناطق راهیان نور اعزام شده‌اند.

باستان با بیان اینکه پیش‌بینی می‌کنیم تعداد ۵۰۰ هزار دانش‌آموز به اردو‌های راهیان نور اعزام شوند، افزود: اعزام دانش‌آموزان به ۸ استان راهیان نور مانند آذربایجان غربی، کردستان، کرمانشاه، خوزستان، ایلام، هرمزگان و بوشهر انجام می‌شود.

وی اضافه کرد: در هر اتوبوس یک راوی، یک معلم و یک طلبه حضور دارند و ما پیش‌بینی کردیم در کنار راوی که مباحث راهیان نور را برای دانش‌آموزان توضیح می‌دهد، یک طلبه توانمند جوان نیز نکات تربیتی را برای آن‌ها بازگو کند.

جانشین سازمان بسیج دانش‌آموزی کشور تصریح کرد: شعار اردو‌های راهیان نور «از مدرسه تا مدرسه» است و اعزام دانش‌آموزان تا اردیبهشت سال آینده ادامه دارد.

وی با تأکید بر اینکه سلامت دانش‌آموزان برای ما بسیار مهم است، افزود: در یک مقطعی به خاطر بدی آب و هوا به مدت دو هفته اعزام‌ها را متوقف کردیم،، زیرا ایمنی دانش‌آموزان برای ما بسیار مهم است، همچنین اعلام کردیم از ساعت ۲۳ شب تا ۵ صبح هیچ کاروانی حرکت نکند.

 

افزودن نظر جدید

انتشار دیدگاه به معنای تایید آن نیست . نظرات توهین آمیز منتشر نمی شود .
Image CAPTCHA
لطفا کاراکترهای تصویر را در کادر بالا وارد نمایید.