98/11/23
تعداد نظرات:0
10:25
شماره مطلب:1398112337817
-A A +A

بازتاب راهپیمایی میلیونی سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی ایران در شبکه های مهم خبری جهان

برگزاری راهپیمایی ۲۲ بهمن امسال و حضور باشکوه مردم ایران در جشن پیروزی انقلاب، بازتاب گسترده‌ای در رسانه‌های منطقه‌ای داشته است.

به گزارش بیست؛ خبرگزاری فرانسه با اشاره به حضور ایرانی‌ها در راهپیمایی 22 بهمن نوشت: هزاران ایرانی روز سه‌شنبه در چهل و یکمین سالگرد گرامیداشت پیروزی انقلاب اسلامی در نمایشی که اتحاد در برابر آمریکا را نشان می‌داد به خیابان‌ها آمدند.

این خبرگزاری در ادامه نوشت: مردم ایران پرچم‌های کشورشان و همچنین تصاویری از آیت‌الله خمینی بنیانگذار جمهوری اسلامی را با خود حمل می‌کرده و به سمت میدان آزادی در حرکت بودند.

«مرگ بر آمریکا» و «ما تا آخر ایستاده‌ایم» از جمله شعارهایی است که مردم در دست‌ نوشته‌هایشان با خود حمل می‌کردند.

خبرگزاری انگلیسی رویترز با اشاره به حضور ایرانی‌ها در راهپیمایی یوم‌الله 22 بهمن نوشت: ده‌ها هزار ایرانی صبح روز سه‌شنبه همزمان با چهل و یکمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی در خیابان‌های تهران و سایر شهرهای ایران حضور یافتند و این روز را گرامی داشتند.

رویترز در ادامه نوشت: تلویزیون ایران تصاویری از تظاهرات چندین شهر ایران از جمله مشهد،‌ اهواز و کرمان به تصویر کشید که در آن مردم دست نوشته‌هایی با عنوان‌ «مرگ بر آمریکا» و «مرگ بر اسرائیل» در دست داشتند.

 خبرگزاری آمریکایی آسوشیتدپرس در خبری با اشاره به برگزاری مراسم گرامیداشت 22 بهمن نوشت: ایرانیان روز سه‌شنبه در سالگرد انقلاب اسلامی سال 1979 میلادی به خیابان‌های تهران و سایر شهرهای ایران آمدند.

آسوشیتدپرس در ادامه نوشت: رسانه‌های دولتی ایران اعلام کرده‌اند که این راهپیمایی‌ها در بیش از 5000 شهر در سراسر ایران برگزار می‌شود. در تهران، ایرانیان از 12 محله به سمت میدان آزادی حرکت می‌کنند، جایی که حسن روحانی رئیس جمهور ایران قرار است در میان جمعیت به سخنرانی بپردازد.

افزودن نظر جدید

انتشار دیدگاه به معنای تایید آن نیست . نظرات توهین آمیز منتشر نمی شود .
Image CAPTCHA
لطفا کاراکترهای تصویر را در کادر بالا وارد نمایید.