98/11/26
تعداد نظرات:0
11:51
شماره مطلب:1398112637845
-A A +A

اعزام اولین کاروان راهیان نور دانش آموزی اردبیل به مناطق عملیاتی کشور

سرهنگ حسن دهقانی نیا، فرمانده بسیج ناحیه شهرستان اردبیل در گفت و گو با خبرنگار گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از اردبیل، گفت: اولین کاروان راهیان نور دانش آموزی شهرستان اردبیل به تعداد ۲۲۰ نفر در قالب ۵ کاروان به مناطق عملیاتی جنوب کشور اعزام شدند.

به گزارش اردبیل بیست؛ وی بیان کرد: اردو‌های راهیان نور فرصت ارزشمندی برای دستیابی به ارزش‌ها و آرمان‌های مقدس انقلاب اسلامی است که نیازمند نهادینه‌سازی فرهنگ برگزاری اردو‌های راهیان نور هستیم تا بتوانیم اثرگذاری این اردو‌ها را در دل و روح اعضای کاروان زنده کنیم و با تبیین این مهم اردو‌های راهیان نور را در استان به یک ضرورت مهم تبدیل کنیم.

فرمانده سپاه شهرستان اردبیل گفت: ترویج و اشاعه فرهنگ ایثار و جهاد و آشنایی با رشادت‌ها و حماسه‌آفرینی‌های رزمندگان اسلام در دوران هشت سال دفاع مقدس یک اولویت اساسی و مهم بوده که باید با محوریت بصیرت‌افزایی ناشی از برگزاری این اردو‌ها به این مهم دست یابیم.

دهقانی نیا تصریح کرد: در قالب این اردو‌ها کاروان‌ها به مدت ۵ روز در این مناطق حضور یافته و از یادمان‌های شهدا بازدید کرده و زیارت می‌کنند که از جمله این مناطق می‌توان به اروند، شلمچه، طلائیه، هویزه، دهلاویه و فکه اشاره کرد که برای کاروان‌ها در نظر گرفته شده است.

افزودن نظر جدید

انتشار دیدگاه به معنای تایید آن نیست . نظرات توهین آمیز منتشر نمی شود .
Image CAPTCHA
لطفا کاراکترهای تصویر را در کادر بالا وارد نمایید.