98/12/26
تعداد نظرات:0
14:02
شماره مطلب:1398122638106
-A A +A

کمپین «هر دانشجومعلم، یک سفیر سلامت»/ تلاش معلمان آینده برای مقابله با کرونا

در دانشگاه فرهنگیان کمپین «هر دانشجو معلم، یک سفیر سلامت» راه‌اندازی شده است و دانشجو معلمان به عنوان معلمان آینده تلاش می‌کنند تا به سلامت جامعه کمک کنند.

به گزارش بیست؛ دانشگاه فرهنگیان که مأموریت تربیت نیروی انسانی آموزش و پرورش را بر عهده دارد، یکی از بزرگترین دانشگاه‌های کشور با حدود ۸۰ هزار دانشجو است. 

بعد از شناسایی ویروس کرونا در کشور، دانشگاه فرهنگیان نیز مانند تمام دانشگاه‌های دیگر تعطیل شد و اکنون تدریس به صورت مجازی در حال انجام است.

اما در کنار تحصیل، دانشجو معلمان این دانشگاه به صورت جهادی اقدام به ضدعفونی کردن بیش از 3000 فضای آموزشی، کارگاهی، آزمایشگاهی و اداری و 200 بلوک خوابگاهی و 98 سالن غذاخوری و صدها راهرو با کمک نیروهای خدماتی و اداری دانشگاه فرهنگیان کردند.

پرویز انصاری راد سرپرست معاونت دانشجویی و سخنگوی ستاد پیشگیری و کنترل بیماری کرونا در دانشگاه فرهنگیان به خبرنگار فارس در خصوص برخی از اقدامات این دانشگاه جهت کنترل و پیشگیری ویروس کرونا، اظهار داشت:  اداره کل مشاوره، بهداشت و سلامت با نصب بنرهایی در نقاط مختلف سازمان توصیه‌های ایمنی را برای پرهیز از ابتلا به ویروس کرونا انجام داده است. ضمن اینکه با نصب پوسترهایی در راهروهای ادارات از همکاران خواسته شده از دست دادن با یکدیگر پرهیز کنند تا فضای سالم و عاری از هر گونه آلودگی برای فعالیت و حضور کارکنان و مراجعان فراهم شود.

حالا در دانشگاه فرهنگیان کمپین هر دانشجو معلم یک سفیر سلامت راه اندازی شده است که دانشجو معلمان به عنوان معلمان آینده به کمک پرستاران شتافته و به سلامت جامعه در این زمان بحرانی کمک می‌کنند.

سخنگوی ستاد پیشگیری  و مقابله با بیماری کرونا ویروس در دانشگاه فرهنگیان در این خصوص، بیان کرد: به منظور همیاری، کمک رسانی و ارائه خدمات بهداشتی باتوجه به نیاز کشور، کمپین ملی «هر دانشجومعلم، یک سفیر سلامت» و حرکت‌های گروه‌های جهادی دانشگاه فرهنگیان جهت مقابله با کرونا ویروس فعال شد که  در این خصوص در یک فعالیت انسان دوستانه، انقلابی و جهادی که یادآور روحیه بسیجی در دوران دفاع مقدس است، تولید ماسک با کمک همکاران و دانشجومعلمان در استان قزوین آغاز شد.

افزودن نظر جدید

انتشار دیدگاه به معنای تایید آن نیست . نظرات توهین آمیز منتشر نمی شود .
Image CAPTCHA
لطفا کاراکترهای تصویر را در کادر بالا وارد نمایید.