98/12/26
تعداد نظرات:0
14:29
شماره مطلب:1398122638111
-A A +A

بازدید وزیر آموزش و پرورش از هنرستان تولید ماسک‌های تنفسی

وزیر آموزش و پرورش از یکی از هنرستان‌های تولید کننده ماسک‌های بهداشتی در شهر تهران بازدید کرد.

به گزارش بیست؛ محسن حاجی‌میرزایی از هنرستان دخترانه آل‌ یاسین واقع در منطقه 12 شهر تهران بازدید کرد و از نزدیک فرایند تولید ماسک‌های تنفسی در این هنرستان را رؤیت و در جریان نحوه تولید و ارسال این ماسک‌ها قرار گرفت.

هنرستان دخترانه آل یاسین در حال حاضر روزانه 700 ماسک بهداشتی در دو کارگاه تولید می‌کند که در کارگاه‌ها 10 نفر شامل 4 هنرآموز و 6 هنرجو مشغول به فعالیت هستند.

همچنین این هنرستان با دارا بودن رشته‌های گرافیک، معماری و طراحی دوخت گام‌های خوبی در زمینه آموزش‌های مجازی برداشته است و هنرآموزان و معلمان این هنرستان با استفاده از امکانت فضای مجازی کلاس‌های خود را در آن فضا برگزار کرده و همچنین معلمان این هنرستان می‌توانند از آتلیه این هنرستان که برای رشته گرافیک است، استفاده کرده و برخی آموزش‌های مجازی خود را در این آتلیه فیلمبرداری کنند.

در پی شیوع ویرورس کرونا در کشور و افزایش مصرف برخی اقلام بهداشتی در کشور از جمله ماسک‌های تنفسی، هنرستان‌هایی در کشور که در آنها رشته‌های طراحی دوخت و خیاطی وجود داشت به دلیل داشتن نیروی متخصص و توانمند و داشتن امکانات و تجهیزات اقدام به تولید برخی از تجهیزات بهداشتی از جمله ماسک‌های طبی کردند؛ بر این اساس 130 هنرستان کشور اعلام آمادگی تولید ماسک در کشور کرده‌اند.

افزودن نظر جدید

انتشار دیدگاه به معنای تایید آن نیست . نظرات توهین آمیز منتشر نمی شود .
Image CAPTCHA
لطفا کاراکترهای تصویر را در کادر بالا وارد نمایید.