99/3/25
تعداد نظرات:0
11:59
شماره مطلب:139932538649
-A A +A

برترین مسئولین راهیان نور سپاه سیدالشهدا استان تهران معرفی شدند

برترین عملکرد معاونت های اردویی راهیان نور وگردشگری درنظارت ستادی سپاه استان تهران وکمیته های خادمین شهدا معرفی شدند.

به گزارش بیست؛ برترین عملکرد معاونت های اردویی ، راهیان نور و گردشگری در نظارت ستادی سپاه استان تهران وکمیته های خادمین شهدا معرفی شدند.

سعیداصلانی مسئول سازمان اردویی و گردشگری استان تهران دراین مراسم با اشاره به اینکه برنامه های تدبیری و خلاقانه از اولویت های مهم انتخاب بود اظهار کرد: عملکردمیدانی نواحی ها  ازاهمیت بسزایی برخوردار است .
 
اصلانی با تأکید بر نقش مهم رسانه ای خادمین شهدا و مسئولین کمیته ها گزارش دهی به موقع را یکی دیگر از عامل موفقیت نواحی دانست .
 
وی با اشاره به تأثیر فرهنگی حضور خادمین شهدا گفت : راه اندازی کارگاه های ماسک و شیلد و لباس  پزشکان هم چنین بسته بندی و همکاری در جمع آوری کمک های مومنانه از دیگردلیل انتخاب بود .
 
مسئول سازمان اردویی و گردشگری استان تهران با اشاره به نقش کاربردی مسئولین کمیته های شهدا نواحی افزود : خادمی خالصانه و سازماندهی؛ شناسایی و جذب از وظایف اصلی مسئولین کمیته های خادمین شهدا خواهر در انجام ماموریت ها است .

 اصلانی در پایان باقدردانی از زحمات خالصانه خادمین شهدا گفت : یکی از اصلی ترین برنامه ها به دستور فرماندهی سپاه استان بحث بازسازی سایت گردان امام سجاد (ع)  اردوگاه شهیدحبیب اللهی به کمک خادمین شهدا انجام گرفته و استفاده از فضای یادمانی دفاع مقدس در اردوگاه شهید رستگار طرح جدیدی است که با عنایت شهدا شهدا و همکاری خادمین  در دستورکاراست و به زودی عملیاتی خواهد شد .

در این مراسم رتبه اول معاونت های اردویی برتر در نظارت ستادی سال ۹۸ مشترک بین ناحیه مقاومت بسیج ری و رباط کریم اختصاص یافت و رتبه دوم را  ناحیه مقاومت بسیج پاکدشت و رتبه سوم را  ناحیه مقاومت بسیج اسلامشهر به ترتیب کسب کردند.

افزودن نظر جدید

انتشار دیدگاه به معنای تایید آن نیست . نظرات توهین آمیز منتشر نمی شود .
Image CAPTCHA
لطفا کاراکترهای تصویر را در کادر بالا وارد نمایید.