99/3/26
تعداد نظرات:0
11:19
شماره مطلب:139932638661
-A A +A

فوتبال علیه نژادپرستی آمریکایی| فابرگاس:افراد خطاکار را به زندان بیندازید

ستاره باسابقه و اسپانیایی آ.اس موناکو می گوید وقت آن رسیده که با رفتارهای نژادپرستانه مقابله شود و حتی افراد خطاکار به زندان محکوم شوند.

به گزارش بیست؛ سسک فابرگاس تصور می کند قوانین سفت و سختی علیه رفتارهای نژاد‌پرستانه و کسانی که اینگونه عمل می کنند، باید وضع و جاری شود.

بازیکن پیشین آرسنال، بارسلونا و چلسی در مصاحبه‌ای با گاردین خواهان برخورد جدی با این پدیده ناراحت‌کننده شد.

فابرگاس چندین روز بعد از اتفاقی که در میناپولیس آمریکا رخ داد و  جورج فلوید، شهروند سیاهپوست به دست پلیس کشته شد، مراتب ناراحتی‌اش را از نژادپرستی در عصر حاضر بیان کرد.

او گفت:در ورزشگاه‌ها، ناآگاهی وجود دارد.افرادی هستند که به شما به خاطر رنگ پوست‌تان توهین می کنند. این رفتاری احمقانه است.

فابرگاس افزود: متاسفانه این رفتار از سا‌ل‌ها قبل وجود داشته و اکنون زمان بیانش رسیده و این که با آن برخورد شود.اگر باید ورزشگاه‌ها را ببندیم و جریمه بگذاریم، باید این  کار را کرد. اگر باید افراد مجرم به زندان بروند،‌ باید دستگیر شده و به حبس روند. کاری که باید انجام شود، برای اولین و آخرین مرتبه باید صورت گیرد.

در این گفت‌وگو ستاره پرسابقه اسپانیایی در مورد این که فوتبالیست‌ها در مورد مسائل خارج از مستطیل سبز، نظر می دهند،‌عنوان کرد:باید در نظر داشت که ما این بستر را از طریق رسانه‌ها داریم که می توانیم حرف بزنیم که برای جهان مثبت باشد. همه ما در تلاش هستیم که جهانی بهتر داشته باشیم.

افزودن نظر جدید

انتشار دیدگاه به معنای تایید آن نیست . نظرات توهین آمیز منتشر نمی شود .
Image CAPTCHA
لطفا کاراکترهای تصویر را در کادر بالا وارد نمایید.