99/4/24
تعداد نظرات:0
13:37
شماره مطلب:139942438833
-A A +A

فعالیت اداری مدارس دایر است/ انجام ثبت‌نام، هدایت تحصیلی و سنجش کلاس ‌اولی‌ها

سخنگوی آموزش و پرورش شهر تهران گفت: مباحثی که در آموزش و پرورش در حال حاضر وجود دارد مانند ثبت‌نام، هدایت تحصیلی و مراکز سنجش نوآموزان جزو فعالیت‌های اداری مدارس هستند و به عنوان فعالیت آموزشی محسوب نمی‌شوند و مشمول تعطیلی نخواهند بود.

به گزارش بیست؛ مسعود ثقفی سخنگوی آموزش و پرورش شهر تهران در جمع خبرنگاران اظهار کرد: پیرو اطلاعیه روز گذشته ستاد ملی مبارزه با کرونا و اعلام تعطیلی برخی از فعالیت های تهران به خاطر کرونا، در خصوص فعالیت فعلی مدارس، سؤالاتی مطرح بود.

وی ادامه داد: مباحثی که در آموزش و پرورش در حال حاضر وجود دارد مانند ثبت‌نام، هدایت تحصیلی و مراکز سنجش نوآموزان جزو فعالیت‌های اداری مدارس هستند و به عنوان فعالیت آموزشی محسوب نمی‌شوند و طبیعتاً مشمول تعطیلی نخواهند بود و به فعالیت خود با رعایت اصول و پروتکل‌های بهداشتی ادامه خواهند داد.

ثقفی اضافه کرد: آزمون سمپاد نیز با توجه به کشوری بودن، برگزار خواهد شد که البته از طریق رئیس مرکز استعدادهای درخشان اطلاع‌رسانی شده است.

وی تصریح کرد: به اطلاع همه دانش‌آموزان و خانواده‌ها می‌رسانیم فعالیت‌هایی که روزهای دوشنبه و چهارشنبه در مدارس اتفاق می‌افتد، فعالیت اداری است و ادارات مشمول تعطیلی اعلام شده نیستند؛ نیروهای اداری مدارس به ثبت‌نام و هدایت تحصیلی اقدام می‌کنند بنابراین تعطیلی اعلام شده مشمول فعالیت‌های آموزش و پرورش نخواهد شد.

افزودن نظر جدید

انتشار دیدگاه به معنای تایید آن نیست . نظرات توهین آمیز منتشر نمی شود .
Image CAPTCHA
لطفا کاراکترهای تصویر را در کادر بالا وارد نمایید.