99/5/9
تعداد نظرات:0
12:24
شماره مطلب:13995938969
-A A +A

نگاهی تخصصی به فناوری 5G؛ معماری اینترنت نسل پنجم چگونه است؟

با شناخت معماری فناوری 5G می‌توان متوجه شد که چه مسائلی این نسل از اینترنت‌ گوشی‌های همراه را این قدر متفاوت و مهم ساخته است.

به گزارش بیست؛ شهرها، کارخانه‌ها و خودروهای هوشمند مواردی هستند که مدتی می‌شود درباره آن‌ها در دنیای مجازی صحبت می‌شود. تا به امروز بسیاری از شرکت‌ها سعی داشته‌اند با قدم نهادن در تولید موارد فوق دنیا را به سمت و سوی جدیدی سوق دهند و حالا بسیاری از کاربران دنیا تا حدودی با این موارد آشنایی دارند.

تا پیش از عرضه فناوری 5G پرورش این وسایل هوشمند برای شرکت‌ها سخت‌تر بود چرا که با محدودیت‌هایی مانند نرخ تأخیر ارسال داده‌ها مواجه بودند، اما حالا با گسترش فناوری 5G و رشد پر سرعت آن دنیا در مسیری جدید و انقلابی قرار گرفته است. هر نسل از اینترنت‌های گوشی اختراعات و قابلیت‌های جدیدی را با خود به همراه داشته که توانسته مسیر زندگی انسان‌ها را مدرن‌تر کند.

با این وجود تمامی افراد از این امر آگاه هستند که اینترنت نسل پنجم از نمونه‌های پیشین خود قدرتمندتر و تأثیرگذارتر خواهد بود. با وجود تأثیرگذاری بالای این فناوری همچنان شناخت قابل قبولی از نحوه عملکرد آن وجود ندارد. با داغ شدن مبحث فناوری 5G این بهترین زمان است که اطلاعات خود را نسبت به اینترنت نسل پنجم افزایش دهیم و دانش خود را بالا ببریم. به دنبال ورود فناوری 5G به ایران و برقراری زیرساخت‌های لازم در کشور، مطلع شدن از معماری اینترنت نسل پنجم برای علاقه‌مندان می‌تواند بسیار مفید واقع شود.

 


 

افزودن نظر جدید

انتشار دیدگاه به معنای تایید آن نیست . نظرات توهین آمیز منتشر نمی شود .
Image CAPTCHA
لطفا کاراکترهای تصویر را در کادر بالا وارد نمایید.