99/11/27
تعداد نظرات:0
15:23
شماره مطلب:1399112739343
-A A +A
اهداء 1000 تبلت و گوشی توسط دانش آموزان هوشمند اردبیلی

اهداء 1000 تبلت و گوشی توسط دانش آموزان هوشمند اردبیلی

در راستای تربیت نسل تمدن ساز؛ بسیج دانش آموزی استان اردبیل با همکاری آموزش و پرورش و خیرین استان در پویش همکلاسی مهربان و نذر هوشمند حدود1000 تبلت و گوشی هوشمند تهیه نمود و با استفاده از شبکه سازی که درسالهای گذشته در استان شکل گرفته بود، با محوریت دانش آموزان اقدام به شناسایی دانش آموزان محروم در مناطق کم برخوردار نمود و برای حفظ کرامت دانش آموزان توسط مدیرمدرسه این بسته های هوشمند را به دانش آموزان محروم اهداء نمود.

سازمان بسیج دانش ­آموزی با تهیه­ ی برنامه ­های فرهنگی گوناگون در تلاش است زمینه ­ی تکاپو و حضور نوجوانان در بستر جامعه را فراهم نماید. در این راستا خبرنگار سایت بیست با آقای نقی­ پور مسئول سازمان بسیج دانش آموزی استان اردبیل در مورد فعالیت های جهادی صورت گرفته در این استان و چگونگی انجام برنامه­ ی راهیان نور مجازی به مصاحبه پرداخت.

آقای نقی­ پور ضمن تبریک حلول ماه رجب در خصوص برنامه­ های جهادی انجام شده در عرصه­ ی بسیج دانش­ آموزی در سال 99 کرونایی گفتند: با شروع فضای کرونایی در کشور آئین­ نامه جهادی بلافاصله تصویب شد. به لطف خدا 248 گروه جهادی دانش ­آموزی سازمان­دهی شد و دانش­ آموزان به عنوان همیاران بهداشت و سلامت از ابتدای فروردین مسئولیت گندزدایی و ضدعفونی کردن معابر، دوخت و توزیع ماسک و فرهنگ­ سازی رعایت بهداشت در جامعه را به عهده گرفتند.

در بحث کمک­های مؤمنانه و خداپسندانه آقای نقی­ پور اضافه نمود : در اردیبهشت ماه طرح کمک­های مؤمنانه را با عنوان قلک­ های کریمانه با کمک خیران محترم و همیاری دانش ­آموزان عزیز پوشش داده شد و 1000 بسته­ ی معیشتی تهیه و توزیع گردید و علاوه بر این؛ 500 بسته­ برای دانش­ آموزان محروم طرح شهید بهنام محمدی در نظر گرفته شد و 378کارت هدیه نیز به آنان اهداء شد.

مسئول سازمان بسیج دانش آموزی استان اردبیل در ادامه بیان نمود : در مرحله­ ی دوم از طرح کمک­های مؤمنانه در پویش همکلاسی مهربان با کمک آموزش و پرورش استان و خیرین محترم حدود 15000 بسته لوازم­ التحریر تهیه و بین دانش ­آموزان بی ­بضاعت استان توزیع گردید.

آقای نقی ­پور در مورد نذر هوشمند گفت: در آبان­ ماه مرحله­ ی سوم از طرح کمک­های مؤمنانه با عنوان نذر هوشمند را با کمک آموزش و پرورش استان اجرایی شد و در این طرح تا قبل از دهه­ ی مبارک فجر 726تبلت و 267گوشی هوشمند به دانش­ آموزان محروم اهداء شد و در طول دهه­ ی فجر نیز 148 تبلت اهداء گردید.

افزودن نظر جدید

انتشار دیدگاه به معنای تایید آن نیست . نظرات توهین آمیز منتشر نمی شود .
کد امنیتی
اگر شما یک بازدید کننده انسانی هستید و یک ربات نیستید به چالش و آزمون زیر پاسخ دهید.