99/12/5
تعداد نظرات:0
10:01
شماره مطلب:139912539347
-A A +A
سردار سلیمانی: کانون اصلی تمدن سازی ، تربیت است.

سردار سلیمانی: کانون اصلی تمدن سازی ، تربیت است.

بسیج دانش آموزی در سال جاری در عرصه کمک ها مومنانه ، پویش های دانش آموزی و حضور دانش آموزان در مبارزه با کرونا ، کارکرد خوب و قابل تقدیری داشته که باید این فعالیتها در رسانه منعکس گردد.

به گزارش روابط عمومی سازمان بسیج دانش آموزی سردار سلیمانی ریاست سازمان بسیج مستضعفین در نشت هم اندیشی طرح شهید بهنام محمدی بیان نمودند؛  عملکرد بسیج باید مطابق با منظومه فکری امامین انقلاب باشد و طرح شهید بهنام محمدی باید به صورت سراسری در تمام کشور اجرا گردد.

ایشان در ادامه افزودند؛ ما باید الگو سازی کرده و آنرا در کشور نشر دهیم و تربیت را بعنوان کانون اصلی تمدن سازی ، به صورت جدی در نظر بگیریم. بیانیه گام دوم که حدودا 2 سال از اعلام آن می گذرد، فرمایشات مقام معظم رهبری حضرت امام خامنه ای «مدظله العالی»  به ملت شریف ایران  با محوریت  جوانان،  که روحیه جهادی ، امید به آینده، نداشتن واهمه از دشمن و جهش در پیشرفت را سفارش نموده است و در هفت عرصه علم و دانش، اخلاق و معنویت، عدالت و مبارزه با فساد ، اقتصاد ، عزت ملی، استقلال و آزادی و سبک زندگی ایران اسلامی تنظیم شده است. با توجه به متن بیانیه حضرت آقا مخاطب بسیاری از مطالب مقام معظم رهبری در گام دوم انقلاب  به صورت تشکیلاتی در فرمایشات ایشان به بسیج بوده است.

ایشان با بیان اینکه نهضت عمومی زمانی شکل می گیرد و موفق خواهد بود که نهضت تشکیلاتی شکل گرفته باشد، بیان نمودند بعنوان مثال همه کارکردهای مسجد باید در محله متجلی گردد و شاه بیت همه کارکردهای مسجد تحقق محله اسلامی است.

ریاست سازمان بسیج مستضعفین در پایان با بیان اینکه بسیج دانش آموزی در سال جاری در عرصه کمک ها مومنانه ، پویش های دانش آموزی و حضور دانش آموزان در مبارزه با کرونا کارکرد خوب و قابل تقدیری داشته است بیان نمودند باید این کارکردها در رسانه نیز منعکس گردد.

 

افزودن نظر جدید

انتشار دیدگاه به معنای تایید آن نیست . نظرات توهین آمیز منتشر نمی شود .
Image CAPTCHA
لطفا کاراکترهای تصویر را در کادر بالا وارد نمایید.