99/12/11
تعداد نظرات:0
13:46
شماره مطلب:1399121139357
-A A +A
دکتر فرهام علیزاده: تمدید مهلت ثبت نام لیگ علمی پایا تا پایان اسفند ماه

دکتر فرهام علیزاده: تمدید مهلت ثبت نام لیگ علمی پایا تا پایان اسفند ماه

با توجه به استقبال مدارس ، دانش آموزان و خانواده آنها زمان ثبت نام برا ی دومین بار تا پایان اسفند تمدید شد.

به گزارش خبرنگار سایت بیست آقادی دکتر فرهام علیزاده مدیر علمی سازمان بسیج دانش آموزی در مصاحبه با این سایت اظهار نمود؛ با توجه به استقبال مدارس ، دانش آموزان و خانواده آنها زمان ثبت نام برا ی دومین بار تا پایان اسفند تمدید شد.

دکتر علیزاده بیان نمود؛ با توجه به استقبال مدارس ،دانش آموزان و خانواده آنها ، زمان ثبت برای دومین بار تا پایان اسفند تمدید شد. وی باین کرد تا کنون 6 هزار تیم 5 نفر ، از سراسر کشور تا به الان ثبت نام به عمل آمده است. وی ادامه داد؛ قرار بود هفته سوم اسفند ماه برگزار گردد، که بخاطر تمدید مهلت ثبت نام به 24،25،26 فروردین 1400 موکول گردید.

مدیر علمی سازمان بسیج دانش آموزی بیان نمود؛ بیشترین ثبت نام در استان مازندران حدود 850 تیم با 4250 نفر و کمترین استان سیستان و بلوچستان با 10 تیم می باشد.

علیزاده در ادامه افزود دانش آموزان از پایه 6 تا 11 متوسطه در رشته های علوم پایه، علوم ریاضی ، انسانی، تجربی، کامپیوتر،، برنامه نویسی و کارآفرینی در این دوره از لیگ علمی بین المللی پایا شرکت خواهند نمود. انتظار می رود تا تا پایان مهلت ثبت نام بالای 70000 دانش آموز در این آزمون شرکت نمایند.

اخبار مرتبط :

جنبش علمی دانش آموزی در چهاردهمین دوره ی لیگ علمی بین المللی پایاhttps://b2n.ir/j28458

افزودن نظر جدید

انتشار دیدگاه به معنای تایید آن نیست . نظرات توهین آمیز منتشر نمی شود .
کد امنیتی
اگر شما یک بازدید کننده انسانی هستید و یک ربات نیستید به چالش و آزمون زیر پاسخ دهید.