99/12/20
تعداد نظرات:0
16:36
شماره مطلب:1399122039362
-A A +A
جشنواره ره آورد سرزمین نور ویژه اردوهای مجازی راهیان نور دانش آموزی برگزار شد.

جشنواره ره آورد سرزمین نور ویژه اردوهای مجازی راهیان نور دانش آموزی برگزار شد.

این مراسم به همت سازمان بسیج دانش آموزی و سازمان اردوئی راهیان نور سپاه استان و همکاری آموزش و پرورش و سپاه استان در روز چهارشنبه 99/12/20 مقارن با شب مبعث پیامبر اکرم(ص) برگزار گردید.

اردوهای راهاین نور دانش آموزی در بستر فضای مجازی شاد که در تاریخ 5 و 6 اسفند ویژه دانش آموزان متوسطه دوره اول و 9 و 10 اسفند ویژه دانش آموزان متوسطه دوره دوم.
در کانال روایت نور در شبکه شاد برگزار شده بود، دانش آموزان زائر شرکت کننده در این اردوها تعداد 12000 اثر در زمینه های دلنوشته، عکس، ویدئو کلیپ، پادکست و... را در طول اردو مجازی از این مدارس به نواحی و مناطق آموزش و پرورش و حوزه های بسیج دانش آموزی استان ارسال نموده بودند. که 4000 اثر به استان جهت داوری ارسال شده بود که تعداد 46 اثر حائز رتبه های برتر شده و مورد تقدیر قرار گرفتند.
این مراسم که به صورت زنده از شبکه استانی سبلان و کانال روایت نور در شبکه شاد پخش می شد. ایثارگر و راوی گرانقدر حاج آقا (یار احمدی) ضمن بیان خاطراتی از دوران دفاع مقدس از اهمیت اجرا گزاری اردوهای راهیان نور برای انتقال فرهنگ ایثار و شهادت به نسل نوجوان و جوان پرداختند.
در ادامه جانشین فرمانده سپاه استان سردار فرهنگ مستعد حصاری جمع بندی از برگزاری اردوهای راهیان نور دانش آموزی در بستر فضای مجازی شاد ارائه نمودند.
در این مراسم گروه سرود امیدان انقلاب از حوزه بسیج دانش آموزی شهید پیرزاده اجرای برنامه نموداند و در ادامه از نفرات برتر بصورت همزمان در استودیو استانی و تمامی نواحی و مناطق تجلیل به عمل آمد.
لازم به ذکر است بیش از 100 نفر دانش آموز در دوره های متوسطه اول و دوم مخاطب اردوهای راهیان نور در بستر فضای مجازی شاد در این استان بودند.

افزودن نظر جدید

انتشار دیدگاه به معنای تایید آن نیست . نظرات توهین آمیز منتشر نمی شود .
کد امنیتی
اگر شما یک بازدید کننده انسانی هستید و یک ربات نیستید به چالش و آزمون زیر پاسخ دهید.