99/12/25
تعداد نظرات:0
11:01
شماره مطلب:1399122539364
-A A +A
استقبال 50000 نفری از اردوی راهیان نور دانش آموزی در بستر فضای مجازی استان خراسان جنوبی

استقبال 50000 نفری از اردوی راهیان نور دانش آموزی در بستر فضای مجازی استان خراسان جنوبی

به گزارش خبرنگار سایت بیست؛ استان خراسان جنوبی پس از تدوین یک سناریوی جذاب در خصوص روایتگری از 4 یادمان اروندکنار، شلمچه، هویزه و طلائیه به صورت زنده از کانال سازمان پخش نمود.

به گزارش خبرنگار سایت بیست مسئول سازمان بسیج دانش آموزی استان خراسان جنوبی در مصاحبه با خبرنگار سایت بیست گفت: پس از وصول دستورالعمل از سازمان مرکزی برنامه­ریزی­های لازم برای اجرای راهیان نور مجازی صورت گرفت. با همکاری سازمان اردویی و راهیان نور بسیج، اداره کل آموزش و پرورش خراسان جنوبی، معاونت پرورشی و فرهنگی خراسان جنوبی، سازمان بسیج رسانه خراسان جنوبی، بسیج فرهنگیان، مرکز آفرینش های فرهنگی و هنری بسیج برای اجرای اردوی راهیان نور در بستر فضای مجازی برنامه­ریزی­های لازم صورت گرفت. در این راستا تعداد 12 جلسه با آموزش و پرورش و سلسله مراتب سپاه برگزار گردید که خروجی جلسات منجر به تدوین یک سناریوی جذاب در خصوص روایتگری از 4 یادمان اروندکنار، شلمچه، هویزه و طلائیه گردید. پس از تهیه­ی سناریوی یک تیم فنی و متخصص ضمن نشست با راویان دفاع مقدس روایتگری از یادمان­ها ضبط و پس از تدوین در روز موعود به صورت زنده از کانال سازمان پخش گردید.

آقای امانتی در ادامه افزود: افتتاحیه راهیان با پیامی از نماینده­ی ولی فقیه و فرمانده سپاه استان و مسئول سازمان بسیج دانش­آموزی استان به همراه پخش تیزر و کلیپ آغاز گردید. در برنامه­ی اختتامیه با حضور معاون محترم پرورشی اداره کل آموزش و پرورش و مسئول سازمان بسیج دانش آموزی استان به جمع­بندی و تقدیر و تشکر از عوامل اردوی مجازی دو روزه پرداخته شد.

آقای امانتی درباره­ی اهم برنامه­های ویژه­ی راهیان نور مجازی در استان  خراسان جنوبی گفت: دیدار با نماینده معزز ولی فقیه، برگزاری 12 جلسه برای هماهنگی بیشتر برنامه­ها، طراحی مسابقات متعدد و اهدای جایزه به برندگان، طراحی سامانه ثبت نام و طراحی سامانه­ی حضور و غیاب افراد از جمله مهم­ترین برنامه­های استان در اردوی راهیان نور مجازی می­باشد.

مسئول بسیج دانش آموزی استان خراسان جنوبی در مورد میزان استقبال دانش­آموزان گفت: طبق نظرسنجی صورت گرفته بیش از 75 درصد دانش­آموزان از برنامه­ی اردوی مجازی رضایت کامل داشتند و بالغ بر 50000 نفر برنامه را از بستر شاد تماشا نموده­اند.

وی در ادامه افزود: طبیعتاً اردوی حقیقی و واقعی تأثیرات خاص خودش را دارد و هیچ چیز جای آن را نمی­گیرد و خصوصاً فضای مجازی در عین حال برنامه­های بسیار خوب، مطمئناً تأثیر اساسی بر دانش­آموزان نخواهد داشت؛ البته محاسن و معایبی هم دارد از جمله محاسن آن قابل دسترس بودن برای عموم افراد، برد قوی فضای مجازی و قابل دسترس بودن برای همه­ی زمان­ها را می توان اشاره کرد؛ البته اختلال در سامانه­ی شاد در بعضی مواقع بزرگ­ترین مشکل بر سر راه برگزاری اردوی راهیان نور در فضای مجازی است.

افزودن نظر جدید

انتشار دیدگاه به معنای تایید آن نیست . نظرات توهین آمیز منتشر نمی شود .
کد امنیتی
اگر شما یک بازدید کننده انسانی هستید و یک ربات نیستید به چالش و آزمون زیر پاسخ دهید.