00/1/24
تعداد نظرات:0
14:52
شماره مطلب:140012439376
-A A +A
استقبال چشمگیر دانش آموزان خوزستانی از طرح یاوران ولایت سال 1400

استقبال چشمگیر دانش آموزان خوزستانی از طرح یاوران ولایت سال 1400

در استان خوزستان از اسفند 1399 مرحله¬ی مصاحبه و گزینش داوطلبان طرح یاوران ولایت انجام شده است و از اواخر اردیبهشت¬ماه 1400 مرحله¬ی آموزش منتخبین آغاز می¬گردد.

به گزارش سایت بیست مسئول بسیج دانش ­آموزی استان خوزستان آقای قمرزاده در مصاحبه با خبرنگار این سایت در خصوص مرحله­ ی مقدماتی و مصاحبه طرح یاوران ولایت بیان نمودند؛ در استان خوزستان و تسط فرماندهان حوزه­ های بسیج دانش آموزی و پس از  ابلاغیه­ هایی که به حوزه های بسیج ارسال شد کار مصاحبه داوطلبان فرماندهی واحدهای مقاومت دانش ­آموزی رسماً آغاز گردید. با توجه به اهمیت طرح یاوران ولایت از این جهت که عزیزان یاوران ولایت به عنوان سرپنجه های اصلی حوزه­ه ای بسیج دانش­ آموزی هستند، سعی شد با رعایت کامل پروتکل های بهداشتی و با برنامه ­ریزی­های دقیق امر مصاحبه دانش­ آموزان به صورت حضوری و چهره به چهره و با حداقل نفرات  و بصورت تک نفره انجام شود.

مسئول بسیج دانش ­آموزی استان خوزستان در ادامه افزود: با توجه به اهمیت طرح یاوران ولایت؛ برنامه­ ریزی­ها انجام شده تا به همراه مسئول تعلیم و تربیت سازمان بسیج دانش­ آموزی استان خوزستان به صورت حضوری از حوزه­ ها بازدید به عمل آید و یک جلسه­ ی حضوری با فرماندهان و عزیزانی که قرار است به عنوان فرمانده واحد انتخاب شوند، برگزار شود.

آقای قمرزاده در ادامه گفت: در طرح یاوران ولایت این نکته حائز اهمیت فوق­ العاده­ ای می باشد که دقت لازم برای انتخاب افراد شایسته و توانمند برای تصدی این مسئولیت لحاظ شود تا ان­شاءالله یک روند رو به رشد و یک پیشرفتی در اجرا و در کیفیت برنامه ­هایی که در سال 1400 تدارک دیده شده به وجود آید؛ لذا برنامه ­ریزی ویژه­ای برای مصاحبه عزیزان داوطلب در امر یاوران ولایت استان انجام گرفته است.

وی افزود: در انتخاب عزیزان داوطلب طرح یاوران ولایت معیارهای دقیقی مد نظر قرار گرفته تا توانایی لازم برای انجام مسئولیت­های محوله را داشته باشند؛ به همین دلیل در مرتبه نخست چند نفر به عنوان کاندید انتخاب می­شوند تا نهایتاً با نظر فرمانده حوزه و کارشناس مصاحبه­کننده انتخاب نهایی صورت گیرد.

آقای قمرزاده در خصوص استقبال از طرح ولایت گفت: بحمدالله این طرح مورد استقبال چشمگیری از سوی دانش­آموزان قرارگرفته است. با توجه به اقلیم استان و گرمای منطقه ان­شاءالله از اواخر اردیبهشت­ماه 1400  مرحله­ی آموزش منتخبین طرح یاوران ولایت در دستور کار قرار دارد و برنامه ریزی­های لازم برای اجرای برنامه­ی آموزش انجام گرفته است.

مسئول بسیج دانش­آموزی استان خوزستان در پایان گفت: امیدواریم با انتصاب مناسب این عزیزان فعالیت­های فرهنگی، تربیتی، راهیان نور و ... به نحو مناسب در سال تحصیلی جدید توسط این عزیزان در مدارس متوسطه­ی دوم رقم بخورد.

افزودن نظر جدید

انتشار دیدگاه به معنای تایید آن نیست . نظرات توهین آمیز منتشر نمی شود .
Image CAPTCHA
لطفا کاراکترهای تصویر را در کادر بالا وارد نمایید.