00/3/22
تعداد نظرات:0
12:52
شماره مطلب:140032239386
-A A +A
مطالبه دانش‌آموزان از نامزدهای ریاست‌جمهوری: پای درددل نوجوانان بنشینید!

مطالبه دانش‌آموزان از نامزدهای ریاست‌جمهوری: پای درددل نوجوانان بنشینید!

تعدادی از دانش‌آموزان از نامزدهای ریاست جمهوری خواستند که پای صحبت‌های آنها بنشینند و مطالبات دانش‌آموزان را گوش دهند.

به گزارش خبرنگار سایت بیست و به نقل از خبر گزاری فارس : میزگرد هیأت رئیسه چهارمین کنگره هم‌فکری بسیج دانش‌آموزی با رویکرد رأی اولی‌ها در خبرگزاری فارس برگزار شد.

در این نشست علیرضا یار احمدی دبیر کنگره ملی بسیج دانش‌آموزی، هادی ناطق‌فر رئیس کنگره علوی بسیج دانش‌آموزی، محمد حسن منصوری منشی برادران کنگره علوی، امیرعباس حافظیان فرد نایب رئیس کنگره علوی، یگانه نادری رئیس کنگره فاطمی بسیج دانش‌آموزی، فاطمه ملک‌زاده نایب رئیس کنگره فاطمی، مریم عالی بازرس کنگره، خانم سرلک و آقای محمدی هم از اعضای ادوار گذشته کنگره حضور داشتند. 

یار احمدی: مجموعه کنگره ملی همفکری بسیج دانش‌آموزی در دو سطح خواهران و برادران به ترتیب «فاطمی» و «علوی» نام دارد که عالی‌ترین رده تصمیم‌ساز در مجموعه بسیج دانش‌آموزی است؛ کنگره متشکل از 160 خواهر و 160 برادر است که 5 خواهر و 5 برادر از هر استان حضور دارند که از سطح مدرسه، شهرستان و استان، بعد از انتخابات و رأی‌گیری و انتخاب اصلح وارد کنگره ملی می‌شوند.

از این تعداد 4 نفر عضو هیأت رئیسه می‌شوند که شامل رئیس، نایب رئیس، بازرس و منشی هستند و شأن آنها نمایندگی دانش‌آموزان بسیجی کل کشور است؛ در مجموعه بسیج دانش‌آموزی قریب به 5 میلیون‌ دانش‌آموز هستند.

در بحث فضای مشارکت حداکثری و رأی اولی‌ها و نقش نوجوان در فضای تبلیغی انتخابات و مطالبه آنها از نامزدهای ریاست جمهوری، این میزگرد برگزار می‌شود.