00/7/1
تعداد نظرات:0
10:52
شماره مطلب:14007139419
-A A +A
زنگ شکوفه‌ها به صدا درآمد/ شروع سال تحصیلی یک میلیون و ۶۳۰ هزار کلاس اولی

زنگ شکوفه‌ها به صدا درآمد/ شروع سال تحصیلی یک میلیون و ۶۳۰ هزار کلاس اولی

به گزارش خبرنگار تعلیم و تربیت خبرگزاری فارس، جشن شکوفه ها و غنچه‌ها با حضور علیرضا کاظمی سرپرست آموزش و پرورش آغاز شد.

امسال یک میلیون و ۶۳۰ هزار کلاس اولی به مدرسه می‌روند البته سال تحصیلی جدید به صورت مجازی است و کلاس اولی‌ها به صورت محدود در مدارس حضور می‌یابند.

علیرضا کاظمی سرپرست وزارت آموزش ‌و پرورش در این مراسم گفت: خوشحالم بعد از دو سال زمینه حضور شما دانش‌آموزان در مدارس فراهم شده است.

وی ادامه داد: آموزش و پرورش زیرساخت‌ها را فراهم کرده و تلاش می‌کنیم آموزش با کیفیت‌تری را ارائه کنیم که هم از طریق مدرسه تلویزیونی و شاد است و همچنین با حضور با فاصله دانش‌آموزان و رعایت پروتکل‌ها کم کم پیوند با مدرسه را ایجاد کرده و شادی و نشاط با هم بودن را دوباره برگردانیم 

کاظمی با اشاره به خسارت کرونا به بخش‌های کشور، گفت: کرونا به تعلیم و تربیت خسارات زیاد و تقریبا غیرقابل جبرانی را زد یعنی دانش‌آموزان، تربیت را در کنار هم و با معلمان یاد می‌گیرند و تمرین می‌کنند. امیدواریم امسال با اقدامات انجام شده زمینه استمرار آموزش باکیفیت را فراهم کنیم.

رضوان حکیم‌زاده معاون آموزش ابتدایی وزارت آموزش و پرورش نیز اظهار کرد: امروز سرآغاز امیدواری به روزهای بهتر و برای کودکان و تمام مردمان سرزمین است.وی ادامه داد: ان‌شاءالله با حضور تدریجی و آرام  دانش‌آموزان در مدارس، شاهد بازگشت آرامش و نظم به جامعه خواهیم بود.

حکیم‌زاده افزود: با همت بالای همه فرهنگیان، چراغ علم روشن نگه داشته شده است ولی طعم حضور در مدرسه چیز دیگری است.

عبدالرضا فولادوند مدیرکل آموزش و پرورش شهر تهران با اشاره به آغاز سال تحصیلی جدید، گفت: بی شک نقش اولیا تأثیرگذار است و امیدواریم با کمک اولیا در زیست بوم جدید سال تحصیلی جدید را به تدریج و آرام آغاز کنیم

افزودن نظر جدید

انتشار دیدگاه به معنای تایید آن نیست . نظرات توهین آمیز منتشر نمی شود .
کد امنیتی
اگر شما یک بازدید کننده انسانی هستید و یک ربات نیستید به چالش و آزمون زیر پاسخ دهید.