سرویس سلامت

 • یکی از شرایط اساسی مطالعه ، تمرکز حواس است . معمولاً دانش آموزان ، والدین یا معلمین از عدم تمرکز حواس شاگردان شکوه می کنند و همین امر باعث ایجاد افت تحصیلی در بین دانش آموزان ایرانی شده است . پس بر آن شدیم تا مطالبی چند جهت رفع این مسئله ارائه دهیم :

  1/خرد/1395 - 08:48
 • درد بعد از عمل جراحی بزرگ کردن سینه تا حدی وجود دارد؛ ولی در هر فرد با فرد دیگری متفاوت است و البته بستگی به محل قرارگیری پروتز نیز دارد.

  30/دى/1392 - 11:48
 • طب سنتی و سبک زندگی سالم/

  دستیار تخصصی طب سنتی ایران گفت: بهترین ماده غذایی، غذایی معتدل است که برای افراد با فعالیت روزانه متوسط توصیه می‌شود، همچنین تخم‌مرغ عسلی باعث تولید خون رقیق و گوشت گوساله خون غلیظ تولید می‌کند.

  20/دى/1392 - 15:16
 • متخصص زنان و زایمان فلوشیب و پریناتولوژی مرکز آموزشی درمانی تخصصی و فوق تخصصی آیت الله موسوی زنجان از تولد نوزادان چهار قلو در این مرکز خبرداد.

  18/دى/1392 - 21:15
 • رئیس اداره مراقبت بیماریهای واگیر وزارت بهداشت در حاشیه بازدید از منطقه زلزله زده بستک گفت: مراقبتهای بعد از زلزله که به نوعی نظام مراقبتی ویژه نام دارد باید به اجرا درآید و مراقبتهای بهداشت روان و بهداشت خانواده در اولویت قرار دارد .

  18/دى/1392 - 21:01
 • یک متخصص طب سنتی:

  یک متخصص طب سنتی با اشاره به اینکه تهوع و استفراغ یکی از شایع‌ترین مشکلات زنان باردار تا ماه چهارم و گاهی تا آخر بارداری است، گفت: زنان باردار برای کاهش این عارضه می‌توانند "به" را در فویل پیچیده و در فر پخته و بعد از غذا مصرف کنند.

  15/دى/1392 - 18:34
 • یک متخصص زنان و نازایی اعلام کرد:

  یک متخصص زنان و نازایی گفت: همکاری دو جانبه طب نوین و طب سنتی در درمان ناباروری می‌تواند کمک کننده باشد، افرادی که از روش‌های طب سنتی برای درمان ناباروری استفاده کرده‌اند به نتایج خوبی دست پیدا کرده‌اند ولی متأسفانه آمار دقیق نداریم.

  13/دى/1392 - 22:35
 • رئیس بخش گوارش مرکز طبی کودکان اعلام کرد:

  رئیس بخش گوارش مرکز طبی کودکان گفت: مصرف دارو برای درمان سرفه در شیرخواران زیر 6 ماه ممنوع است چرا که ممکن است عوارض و وقفه تنفسی برای شیرخوار به دنبال داشته باشد و فقط می‌توان از بخور سرد برای درمان سرفه استفاده کرد.

  13/دى/1392 - 21:16

صفحه‌ها