سرویس سیاسی

 • مشاور زنان استاندار:
  مشاور استاندار تهران در امور زنان با ارائه پیشنهاد کاهش ساعت کاری زنان به ویژه در کلانشهری همچون تهران گفت: بیشترین گلایه و درخواست زنان استان تهران کاهش ساعت کاری، اجرایی شدن طرح دورکاری و افزایش مرخصی زنان به 9 ماه است.
  Nid: 2530
 • فعال جامعه زنان

  یک فعال جامعه زنان گفت: هدف اصلی افرادی که به عنوان متولی امور زنان بر سر کار می‌آیند، باید رفع مشکلات زنان باشد نه فعالیت سیاسی در جهت تقویت یک جناح سیاسی خاص و اگر این نباشد، رفع مشکلات زنان قربانی تقویت جناح سیاسی می‌شود.

  30/دى/1392 - 09:06
 • معاون رئیس‌جمهور در امور زنان خبر داد:

  معاون رئیس‌جمهور در امور زنان و خانواده گفت: افزایش آمار دختران تحصیل‌ کرده، تجرد قطعی و بالا رفتن سن ازدواج دختران در حوزه خاص زنان در حال پیگیری است و حل بسیاری از موارد پیش رو در گرو حل مسائل در فضای عمومی کشور است.

  27/دى/1392 - 14:55
 • وحدت شیعه و سنی در کلام رهبر معظم انقلاب؛

  مقام معظم رهبری درباره اهمیت و ضرورت وحدت شیعه و سنی می‌فرماید: شیعه و سنى باید خود را متعهد کنند که در راه نزدیک کردن فِرق اسلامى به یکدیگر بکوشند و از محبت و تعامل برادرانه با یکدیگر، حراست و پشتیبانى کنند.

  27/دى/1392 - 14:41
 • علی رغم وعده‌های معاون امور زنان ریاست جمهوری

  حذف پست مشاور امور بانوان از دستگاه‌ها موضوعی بود که با عکس‌العمل‌های فراوانی روبرو شد و معاون امور زنان ریاست جمهوری وعده داد که این پست حذف نمی‌شود اما علی رغم وعده‌های داده شده دفتر امور بانوان در یکی از وزارتخانه‌ها تعطیل شد.

  25/دى/1392 - 09:56
 • معاون رئیس جمهور در امور زنان

  معاون رئیس جمهور در امور زنان و خانواده گفت: برنامه‌های امور زنان باید از حالت انتزاعی خارج شود و استفاده از نظرات کارشناسان می‌تواند کمک مؤثری باشد البته کارگروه‌های تخصصی زنان در چارت سازمانی معاونت امور زنان قرار نمی‌گیرد.

  25/دى/1392 - 09:21

صفحه‌ها