92/10/30
تعداد نظرات:0
09:20
شماره مطلب:139210302451
-A A +A
معاون رئیس‌جمهور

بخشنامه چابک‌سازی دولت به دنبال حذف مشاور امور بانوان نیست

معاون رئیس‌جمهور در امور زنان و خانواده گفت: نباید بخشنامه چابک‌سازی دولت به معنای حذف زنان از وزارتخانه‌ها و ادارات باشد بلکه تلاش می‌کنیم هم‌راستا با چابک‌سازی دولت، جایگاه مشاور امور بانوان به معاون ارتقا پیدا کند.

به گزارش طنین یاس،شهیندخت مولاوردی گفت: بخشنامه‌ای که بر مبنای چابک سازی دولت به ادارات و وزارتخانه‌ها ابلاغ شده است در برخی از وزارتخانه‌ها باعث سوء برداشت شده است اما این بخشنامه تنها الزام به وجود پست مشاور امور بانوان در ادارات و وزارتخانه‌ها را حذف کرده است و این به معنای حذف پست مشاور امور بانوان نیست.

وی در خصوص تعطیل شدن دفتر مشاور امور بانوان در یکی از وزارتخانه‌ها گفت: ما امیدوار هستیم که این بخشنامه در جهت ارتقای جایگاه زنان در ادارات و وزارتخانه‌ها تعریف شود و تلاش می‌کنیم که جایگاه زنان حفظ شود و نباید بخشنامه چابک سازی دولت به معنای حذف زنان از وزارتخانه‌ها و ادارات باشد بلکه تلاش می‌کنیم هم‌راستا با چابک سازی دولت جایگاه مشاور امور بانوان به معاون ارتقا پیدا کند.

معاون رئیس جمهور در امور زنان تصریح کرد: این بخشنامه می‌تواند فرصتی برای تقویت جایگاه زنان در ادارات و وزارتخانه‌ها باشد و ممکن است از مشاوران امور بانوان بتوانند با ارتقای سمت به عنوان معاون مشغول به کار شوند.

انتهای پیام/غ

منبع: خبرگزاری فارس

افزودن نظر جدید

انتشار دیدگاه به معنای تایید آن نیست . نظرات توهین آمیز منتشر نمی شود .
کد امنیتی
اگر شما یک بازدید کننده انسانی هستید و یک ربات نیستید به چالش و آزمون زیر پاسخ دهید.