92/11/1
تعداد نظرات:0
13:14
شماره مطلب:13921112534
-A A +A

ورزش بانوان و بی مهری مسئولین؛

کمبود امکانات و عدم توجه نسبت به ورزش بانوان از جمله دلایل اصلی نارضایتی بانوان ورزشکار استان خصوصا شهرستان مهاباد می باشد.

به گزارش طنین یاس ، سلامتی خانواده ها در گرو سلامتی مادران است چرا که مادران و زنان خانه سکان سلامتی اعضای خانواده را بر دست دارند اگر آنان سالم باشند می توانند خانواده ای فعال و پویا داشته باشند و فرزندان سالمی را تحویل جامعه دهند.

حال با توجه به اهمیت و ضرورت سلامتی بانوان یکی از مواردی که در کنار سایر موارد تضمین کننده سلامتی آنان است پرداختن به ورزش است .

متأسفانه برخی از بانوان با وجود کسب مهارتهای بسیار بالا در رشته های خاص ورزشی به علت بی توجهی مسئولین و نبود امکانات لازم در شهرشان روحیه ورزش و ادامه فعالیت را از دست می دهند.

استان آذربایجان غربی از جمله استانهایی است که بانوانش در رشته های خاصی از ورزش بانوان توانسته اند مدارج و رتبه های عالی را در مسابقات کسب کنند اما متأسفانه بی مهری مسئولین نسبت به ورزش بانوان باعث شده تا آنان روحیه ادامه فعالیت در خود را از دست بدهند.

از جمله مواردی که گلایه های بانوان ورزشکار استان  بالاخص بانوان ورزشکار شهرستان مهاباد را برانگیخته است نبود باشگاههای ورزشی مناسب و خصوصا نبود اسپانسر مالی جهت حمایت و شرکت آنان در مسابقات لیگ کشوری است.

در صحبت با نفرات برتر برخی از رشته های ورزشی متوجه شدیم که اکثر آنان با هزینه خود در مسابقات کشوری شرکت می کنند و حتی برخی از وسایل مورد نیاز رشته ورزشی شان را خودشان با هزینه های گزاف تأمین می کنند و از بی توجهی و بی مهری مسئولین نسبت به ورزش بانوان گلایه مند بودند و خواستار توجه مسئولین در جهت ارتقای ورزش بانوان بودند.

انتهای پیام/ غ

منبع: پایگاه اطلاع رسانی تیار

افزودن نظر جدید

انتشار دیدگاه به معنای تایید آن نیست . نظرات توهین آمیز منتشر نمی شود .
کد امنیتی
اگر شما یک بازدید کننده انسانی هستید و یک ربات نیستید به چالش و آزمون زیر پاسخ دهید.