92/11/5
تعداد نظرات:0
09:58
شماره مطلب:13921152767
-A A +A
حجت الاسلام ادیب یزدی در همایش اخلاق در خانواده:

همسر داری حضرت خدیجه (س) نقشه راهی موفق برای زنان امروز

حجت الاسلام ادیب یزدی در همایش اخلاق در خانواده و روابط خانوادگی با محوریت دستورات دین گفت: سیره عملی و رفتاری حضرت خدیجه و حضرت فاطمه سلام الله علیهما الگوی موفقی برای زنان و دختران جامعه اسلامی است.

به گزارش طنین یاس، همایش اخلاق در خانواده و روابط خانوادگی با محوریت دستورات دین به همت پایگاه شیهد علی گلیان حوزه 198 انسیه ناحیه شهید بهشتی تهران بزرگ با حضور جمع کثیری از بانوان و سخنرانی حجت الاسلام مرتضی ادیب یزدی برگزار شد.

در این همایش استاد ادیب یزدی به تبیین اهمیت اخلاق در خانواده به خصوص بین زن و مرد سخنانی را ایراد کرد و گفت: در صدر اسلام اگلوهای بسیار موفقی مانند حضرت رسول (ص) و حضرت خدیجه کبری(س) و حضرت علی(ع) و حضرت فاطمه (س) وجود دارد که می توان از آنها به عنوان نقشه راه برای ز نان و مردان جامعه اسلامی در برپایی اخلاق حسنه خانوادگی استفاده کرد.

وی در ادامه با تأکید بر اینکه آنچه باعث ماندگاری این سنت شده است گسترش خلق و خوی خوش و رفتار مهربانانه بین همسران است گفت: حضرت خدیجه (س) بسیار خوش صحبت و مهربان بودند که می توانند به عنوان یک الگو در بین زنان ما در امر  رفتار با همسران مورد توجه قرار گیرند.

پایان خبر/ غ

 

افزودن نظر جدید

انتشار دیدگاه به معنای تایید آن نیست . نظرات توهین آمیز منتشر نمی شود .
کد امنیتی
اگر شما یک بازدید کننده انسانی هستید و یک ربات نیستید به چالش و آزمون زیر پاسخ دهید.