00/8/22
تعداد نظرات:0
10:48
شماره مطلب:140082239456
-A A +A
عضویت ۵۳ هزار دانش آموز ایلامی در سازمان بسیج دانش آموزی

عضویت ۵۳ هزار دانش آموز ایلامی در سازمان بسیج دانش آموزی

مسوول سازمان بسیج دانش آموزی استان ایلام گفت: 53 هزار نفر دانش‌آموز در سازمان بسیج دانش‌آموزی استان، در سه مقطع امیدان، پویندگان و پیشگامان عضو هستند.

سرهنگ ایرج گوهری صبح امروز در گفت‌وگو با خبرنگا خبرگزاری فارس در ایلام با اشاره به عضویت ۵۳ هزار نفر دانش‌آموز در سازمان بسیج دانش‌آموزی استان گفت: یکی از مهمترین برنامه‌های این سازمان در هفته بسیج دانش‌آموزی، برگزاری یادوراه‌های شهدای دانش آموزی در سطح مناطق ۱۴ گانه آموزش و پرورش استان و برگزاری پیش اجلاسیه شهدای فرهنگی و دانش آموز استان با حضور باستان مسوول بسیج دانش آموزی کشور است.

وی افزود: هفته بسیج دانش‌آموزی از هشتم آبان ماه با شعار «نوجوانان انقلابی، پیشگامان گام دوم انقلاب» آغاز و تا روز چهاردهم آبان ادامه خواهد داشت که برنامه‌های متعددی برای این هفته در نظر گرفته شده است.

مسوول سازمان بسیج دانش آموزی استان ایلام گفت: از جمله این برنامه‌های دیگر این هفته می‌توان به برگزاری برنامه‌ مسابقه «مروارید صدف» که با موضوع دانش آموزان دختر و به منظور راهکارهای بهبود وضعیت حجاب دختران توسط دختران برگزار می‌شود اشاره کرد که در این خصوص سازمان بسیج دانش آموزی به بهترین راهکارها و ایده‌های خلاقانه جوایزی اهدا و راهکارهای برتر را در سرفصل‌های پرورشی و تربیتی تعریف خواهد کرد.

وی ادامه داد: از دیگر برنامه‌ها می‌توان به برنامه «یک راه ـ یک انتخاب» که به صورت نمایشگاه‌هایی در سطح مدارس استان برگزار می‌شود اشاره کرد.

مسوول سازمان بسیج دانش آموزی استان ایلام راه‌اندازی پویش‌های استکبارستیز دنیای بدون آمریکا و نوجوان پلاس در فضای مجازی و با محوریت نوجوان ایرانی اسلامی را از دیگر برنامه‌های هفته بسیج دانش‌آموزی مطرح کرد و افزود: در این هفته برنامه‌های استانی دیدار دانش‌آموزان نخبه بسیجی با ائمه جمعه و فرماندهان سپاه شهرستان‌ها برگزار می‌شود.

وی تصریح کرد: برگزاری اختتامیه دوره آموزشی فرماندهان واحدهای بسیج دانش‌آموزی با نام یاوران ولایت، دیدار دانش‌آموزان جهت تجدید میثاق با شهدای دانش‌آموز، سرکشی از اخانواده شهدای دانش‌آموز، عطر افشانی قبور مطهر شهدا و حضور در راهپیمایی استکبارستیزی دانش‌آموزان از دیگر برنامه‌های مد نظر در هفته بسیج دانش‌آموزی است.

گوهری خاطرنشان کرد: در هفته بسیج دانش‌آموزی، یکی از فرماندهان واحدهای بسیج دانش‌آموزی در هر استان، سخنران پیش از خطبه‌ خواهد بود و در نفی سلطه صحبت خواهد کرد.

وی ادامه داد: تهیه و تولید محتوا با محوریت امیدآفرینی، سبک زندگی نوجوان ایرانی، ایجاد و تقویت فرهنگ استکبارستیزی در نوجوانان و جوانان، برگزاری و اجرای سرودهای خیابانی، برگزاری مسابقات نقاشی، تجدید میثاق با دانش آموزان شهید، ایجاد پویش در باب خرید لوازم التحریر ایرانی و حضور میدانی در راهپیمایی ۱۳ آبان از جمله برنامه‌های دیگر هفته بسیج دانش‌آموزی است.

وی از اجرای پویش همیار بهداشت و سلامت نیز خبر داد و گفت: این طرح به منظور تسریع واکسیناسیون دانش آموزان با همکاری بسیج جامعه پزشکی استان ایلام در حال برگزاری است.

افزودن نظر جدید

انتشار دیدگاه به معنای تایید آن نیست . نظرات توهین آمیز منتشر نمی شود .
کد امنیتی
اگر شما یک بازدید کننده انسانی هستید و یک ربات نیستید به چالش و آزمون زیر پاسخ دهید.